Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért tartanánk itt?

Bumbi02 kérdése:

Ezért tartanánk itt?

Figyelt kérdés
Meglátásom szerint, azért tartunk még mindig itt, mert nem vagyunk képesek egységes nemzetet alkotni... sokan ugy érzik de nem...kirekesztjük a másika tazért ha más a vallása (zsidó) hogyha más származása van (cigány) esetleg más a bőrszine ( néger) esetleg másak a politikai nézetei... folyamatos viszályok születnek ebből és ennek ellenére akik szitják ezeket a vitákat ugy érzik hogy ők helyesen cselekednek azzal hogy amugy is tagolt országunkban kevés lélekszámu népünket tovább szakitsák mindenféle előitélettel...Miért nem lehet elfogadni hogyha valaki baloldali, vagy jobb oldali, hogyha zsidó, vagy mohamedán, ha cigány vagy szlovák vagy horvát?
2010. jan. 4. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Az elmúlt 8 évben jól megszívatott aki az Mszp re szavazott, és ha most ezek után is azzal jön hogy az Mszpre fog szavazni, akkor legalább azt had kérdezzem meg hogy ha már megrövidített engem is a szavazatával! Hogy miért?
2010. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22:20: :) És az miért, van, hogy egy pesti azt mondja egy szegedinek, hogy vidéki bunkó?
2010. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát , akinek 150-200 millánál többje van, annak valami miatt” lehet hogy az első millájánál a 80as években” de kilehetne szinte kivétel nélkül osztani, néhány évet!
2010. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mert mint elmondtam, valamiért le "kell" nézni a másikat, olyan "nincs", hogy egyenrangúan kezeljük..


Politika: egyik haverom nagyon jól meglátta a helyzetet (kár, hogy nem nekem sikerült :)): mindenki valami ellen van és nem valamiért.. Nézd meg 22:21-es, te is az MSZP ellen és a rájuk szavazók ellen vagy és nem valamiért.. Nyilván nem kell ezt túlmisztifikálni, bizonyos dolgokban az emberek nem értenek egyet, de akkor érvelni kéne és nem mindenáron "elpusztítani" a másikat. Aki ezt meg tudja tenni, az már mindjárt mindjárt sokat tett az ügy érdekében és szerintem ne is igazán vegye magára ezeket a sorokat. :)

2010. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
igen, többnyire jókat írtok, össze kell fogni. csak a kérdés, hogy kivel, milyen irányba. ha valaki nem a mi érdekünket nézi, azzal nem tudok összefogni. lehet, hogy te igen, de én nem. szinte minden ember így gondolkozik meglátásom szerint. annyi az eltérő, hogy az én érdekem az, hogy tudjak dolgozni, eltartani a családot, míg másoké az, hogy tudjon lopni, munka nélkül kapja a pénzt. na most ha valaki összefog, hogy a lopásokat, rablásokat mérsékelje, a többi egyből szitkozódik, talál valami indokot, hogy lejárassa, ellehetetlenítse.
2010. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik, attól lesz egységes egy nemzet, ha egy pártra szavaz...
2010. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!