Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért tartanánk itt?

Bumbi02 kérdése:

Ezért tartanánk itt?

Figyelt kérdés
Meglátásom szerint, azért tartunk még mindig itt, mert nem vagyunk képesek egységes nemzetet alkotni... sokan ugy érzik de nem...kirekesztjük a másika tazért ha más a vallása (zsidó) hogyha más származása van (cigány) esetleg más a bőrszine ( néger) esetleg másak a politikai nézetei... folyamatos viszályok születnek ebből és ennek ellenére akik szitják ezeket a vitákat ugy érzik hogy ők helyesen cselekednek azzal hogy amugy is tagolt országunkban kevés lélekszámu népünket tovább szakitsák mindenféle előitélettel...Miért nem lehet elfogadni hogyha valaki baloldali, vagy jobb oldali, hogyha zsidó, vagy mohamedán, ha cigány vagy szlovák vagy horvát?
2010. jan. 4. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jól mondod! Mindig csak a mutogatás.. Meg a másik hülye, az nem ember, "panelproli", stb..
2010. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Így van. Mindenki a másikkal foglalkozik és nam saját magával!!
2010. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Azért tartunk itt, mert az elmúlt 20 évben a vezetők eltapsoltak egy csomó pénzt, különösen az elmúlt 8 évben.

Nem nőttünk még fel a demokráciához.

Egyébként fogadd be te a (C) busmanokat te, én biztos nem fogom.

2010. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Azért nehogy már még mi sajnáljuk "szegény" cigányokat!
2010. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Kirekesztő?


Az MSZP SZDSZ párosnál nagyobb kirekesztő soha nem volt!

Úgy tevékenykedtek az elmúlt 20 évben, mintha csak ők lehetnének a hatalom kizárólagos tulajdonosai! Mintha a világ romba dőlne ha nem ők hanem a patás Orbán lenne az elnök.

Mintha mindenki ostoba lenne és csak az ők kiváltsága lenne a tudás!

Több zsidó politikus és kiskirály uralkodott itt az arányokat tekintve mint a világon bár hol!

A legliberálisabb országokat magunk mögé utasítva parádéztak a homárok!

Mikor a rossz döntéseket hozták, akkor nem volt érdekes hogy mások mit mondanak, és a év alatt két elnökük bukott meg és a demokrácia megcsúfolásával választottam felhatalmazás nélkül maguk közül miközben a hatalomba görcsösen minden erkölcsöt nélkülözve kapaszkodtak, lövettek! Média kis hercegek döntötték el hogy mit halhat az isteni nép.

Mágnások vették fel a támogatási pénzeket, adták el bagóért az monopol nagytőkének!


De tudod ennek semmi köze hogy itt tartunk, ahoz a mértéktelen lopásnak, és az értelmet elborító hatalomvágynak van köze!


Akkor ki is a kirekesztő, aki azt mondja hogy ne lehessenek a kisebbségnek magasabb jogai és kivételei, mint a magyaroknak. Vagy aki mindent úgy csinált hogy a magyaroknak még véletlen se lehessen jobb? Mind ezt a liberalizmus és a baloldaliság álarca mögé bújva!

2010. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

a zsidózás annyira azért nem jellemző, azért mert van pár ember aki csinálja. a négerekkel az emberek nagy részének itt semmi baja nincs.


a cigányok viszont más téma. és ott sem a származás a gond, hanem a viselkedés.


mellesleg a zsidókat sem a vallásuk miatt nem szeretik sokan.

2010. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

én nem arra gondolok itt hogy tetszen az hogy pl baloldal van kormányon (h jelenlegi helyzetet nézzük) , hanem arra hogy miért kell leszólni azt aki pl rájuk szavaz? vagy mér kell leszólni azt aki szdszre, jobbikra,fideszre,lmpre szavaz? azért mert ő máshogy gondolkodik...

cigányoknál tudom hogy nem a származás a gond, de ott pedig eléggé általánositás megy, nem 1 rendes cigányt ismerek, egyik az osztársam szin 5ös tanuló a megye legjobb középiskolájában...s teljesen normális.. tudom h a zsidóknál sem magával a vallásal van baj, bár azt igazán nem értem h velük mi baj van...

most képletes leszek kicsit:

hogyha jön vki szembe akinek nem tetszik az arca, akkor ezt mér köpjem a szemébe, illetve mért közöljem ezt mindenkivel?

2010. jan. 4. 22:02
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Az első két válaszoló jól mondja.A többiek már a saját vélt igazát hangoztatják,és hiszik azt,hogy nekik van igazuk.Képtelenek az emberek reálisan gondolkodni,kulturáltan,érvekkel vitatkozni.Csak a kedvenc pártjuk által hallott szöveget szajkózzák,akár igaz,akár nem.Aki pedig nem ért velük egyet,az bunkó stb.
2010. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
22:08: Én párton kívüli vagyok, de nem szeretem a sok hazai busmant. Aki szereti őket, költözzön hozzájuk. :)
2010. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

első vagyok



most nem feltétlen a busmanokról van szó.. arról van szó, hogy sokszor a rendes embereket is megkülönböztetjük valami alapján. Írtam a panelprolit. "Sokszor" olvasni neten, hogy lenézik a panelosokat.. És akkor mi van, ha valaki panelban lakik? Mindenkiben csak a hibát keressük, hogy ő más ezért meg azért, mindenkit lenézünk, mert neki nem olyan isteni munkája van mint nekünk vagy ha jobb van, akkor azért.. Olyan nincs, hogy valaki rendes munkával gazdagodjon meg. Csak lopással, csalással, hazugsággal (oké, ez sarkallatos pont, lásd politikusokat, stb). Mindenkibe, de komolyan mindenkibe belekötünk valamiért, aki valamiben más, de leginkább több mer lenni nálunk. Ez normális?


Persze tisztelet a kivételnek.

2010. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!