Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ma ekkora zsidómánia...

Miért van ma ekkora zsidómánia Mo-n és a világban?

Figyelt kérdés
Nekem tényleg semmi bajom a zsidó vallással, sem a zsidókkal. Úgy gondolom mindenki maga dönti el miben hisz, engem az nem zavar. Konkrétan nem is ismerek zsidót, vagy csak nem tudom, hogy az szóval tényleg számomra közönbösek. De mást sem hallok, mint holokausztmegemlékezések, így szegény zsidók, úgy szegény zsidók. Ami nem lenne elítélendő, ha nem folnya a csapból is ez és nem akarnák kilőni a holdra aki mondjuk nem épp gy gondolja. Én azokat sem ítélem el, akik antiszemiták, amint mondtam, mindenki abban hisz, amiben akart engem nem érdekel. A nagy liberalizmusban nektek ez nem ellentmondó? Itt most tényleg nem provokálni akarok így kérlek is titeket ti se tegyétek, csupán megtudni miért védik ennyire őket, sokszor a saját nemzetükkel szemben is, hiszen nem olyanok, mint a cigányság, szegények, kirekesztettek stb.
2014. jún. 15. 19:00
1 2 3
 21/21 Szeressük egymást ***** válasza:
62%

Szerinted elitélendő, hogy túl sokat beszélnek a népírtásról és megemléleznek róla, éppen most, amikor egyre többen, (még a parlamentben is némelyek) tagadják a megtörténtét is?


"Én azokat

sem ítélem el, akik antiszemiták, amint mondtam,

mindenki abban hisz, amiben akart engem nem

érdekel."

Ne gondold, hogy nekünk a következő nemzedéknek nincs abban felelőségünk, hogy megakadályozzunk egy ugyanilyen uszítást, mint amit a nácik tettek. Mert ugyanazokat a hazugságokat lehet hallani manapság is, mint a 30-as évek Németországában, aminek mi már tudjuk, hogy mi lett a következménye. Bűnösök közt cinkos aki néma. A német népről ki merem jelenteni, hogy tanúsítottak megbánást és bocsánatkérést. Pl. magam voltam szemtanúja annak, hogy M.o-ra a vidéki megemlékezésekre német fiatalok csoportban jöttek bocsánatot kérni a népük hibáiért, míg a helybeliek közül a vonulás közben volt aki cinikusan beszélt, és volt aki kegyeletsértően viselkedett.

2014. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!