Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ma ekkora zsidómánia...

Miért van ma ekkora zsidómánia Mo-n és a világban?

Figyelt kérdés
Nekem tényleg semmi bajom a zsidó vallással, sem a zsidókkal. Úgy gondolom mindenki maga dönti el miben hisz, engem az nem zavar. Konkrétan nem is ismerek zsidót, vagy csak nem tudom, hogy az szóval tényleg számomra közönbösek. De mást sem hallok, mint holokausztmegemlékezések, így szegény zsidók, úgy szegény zsidók. Ami nem lenne elítélendő, ha nem folnya a csapból is ez és nem akarnák kilőni a holdra aki mondjuk nem épp gy gondolja. Én azokat sem ítélem el, akik antiszemiták, amint mondtam, mindenki abban hisz, amiben akart engem nem érdekel. A nagy liberalizmusban nektek ez nem ellentmondó? Itt most tényleg nem provokálni akarok így kérlek is titeket ti se tegyétek, csupán megtudni miért védik ennyire őket, sokszor a saját nemzetükkel szemben is, hiszen nem olyanok, mint a cigányság, szegények, kirekesztettek stb.
2014. jún. 15. 19:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Hogy a kommunizmust a maga 100 millió áldozatával ne is említsem
2014. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Sztálin is nagyon kiba szott a népével.
2014. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
3%

Sztálin egy hős volt.

Naggyá tette a Szovjetunót és a zsidókat sem szerette.

2014. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

"1956, 1848-49, 150 év török, tatárjárás"


Mondjuk megjegyezném h az áldozatok száma a közelébe nem ér ezeknek a holokauszthoz, ám tragikus események voltak ezek is a magyar történelem során, de:


A tatárjárás azért már 800 éve történt és akkor még egy ember élet mást jelentett.

A török uralom idején a háborúba haltak, de maga a török nem irtotta a magyarokat csak úgy, tehát ezt se kéne össze mosni.

1848 és 1956 egy tragikus esemény, de maga az áldozatok száma közelében sincs a holokausztnak és itt a magyarságnak a harca volt a szabadságért amit elbuktak. Az áldozatok vagy a harc során vagy az utólag "büntetés" következtében keletkeztek, de nem népirtás következtében. Nem csak az áldozatok száma a fontos, hanem h milyen módszerrel, milyen okból öltek embert.

2014. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2014. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

A holokauszt és a háborúk között az a különbség, hogy a németek egy teljesen integrálódott népcsoportot irtottak. Nem egy másik népet, hanem saját magukat, csak mert valakinek a nagyanyja zsidó volt. Válassz ki öt embert az ismeretségi körödből randomra. Őket kivégeznék, mert egy felmenőjük zsidó volt, és te tapsolnál hozzá. Ez volt a zsidó holokauszt, nem két szemben álló nemzet harca. A zsidók nem olyanok voltak, mint az USA indiánjai, akikről egy kilométerről tudtad, hogy indiánok. Nem olyanok voltak, mint a megszállt Magyarország magyarjai, akikről rögtön látszott, hogy magyarok (nem törökök). A zsidók németek voltak, németnek tartották magukat, amíg valaki azt nem mondta, hogy "hát nem vagytok németek, rohadjatok meg". És ezt ti is tudjátok. Csak azt nem értem, hogy miért tettetitek magatokat hülyének, mikor szóba kerül a téma.

Az egyetlen másik esemény, amivel össze lehet hasonlítani, az Sztálin népirtása volt, és arról is viszonylag sokat beszélünk. Ha naponta megkérdezné valaki, hogy "miért beszélünk ilyen sokat Sztálinról" akkor pontosan ugyanannyit beszélnénk róla, mint most a holokausztról.

2014. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Sztálin több embert ölt meg mint, Hitler.
2014. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%

"Sztálin több embert ölt meg mint, Hitler."


A túlnépesedés még így is riasztó mérteket ölt.

2014. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A cionizmus most érte el azt a szintet amikor már működőképes és hatékony. 20 éve azt sem tudtad, hogy melyik szomszédod, munkatársad, tanárod zsidó, legfeljebb sejtetted. Ma ott fityeg a nyakban a Dávid-csillag, az ablakban pislog menóra...
2014. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kédezõ!


"tényleg nem provokálni akarok"


Akkor miért teszed?


Amúgy tegnap fél 9-kor megkértek, adj meg az elmúlt egy hónapból három holokausztmegemlékezést.


Eddig, úgy tûnik, egyet se sikerült találnod. Nem furcsa?


Akkor tényleg, hol a francban van itt akkora mánia?


"Isaac Babel – ... 1935-ben Párizsban felszólalt egy antifasiszta kongresszuson "


Hát ez igazán qrvanagy bûn! ( Jellemzõ arra, aki összeírta )


"1956, 1848-49, 150 év török, tatárjárás"


Mindegyik tananyag volt régóta több 1848-49, 150 év török órás. Régen viszont a náci népirtást ( nem szeretem a "holokauszt" szót, a németek is inkább náci népirtást írnak ) épp csak mellesleg említették. Igaz is, a 2. vh "teljesítményének" alig 12%-a. Ja, hogy egyetlen nép, annak majdnem fele, mit számít?


Amúgy miért felejtetted ki azt a több, mint 10 000 zsidót, aki 1848-49 harcolt, vérzett és persze némelyikük meghalt a Magyar Függetlenségért.


"Nem azért teszik mert zsidó hanem mert korrupt, gyilkos, sikkasztó meg hasonlók."


Csak a zsidók között van? Több, mint nem zsidók között?


"Sztálin több embert ölt meg mint, Hitler."


1) Nem, mintha szívem csücske volna a gyilkos postarabló, de ez nem olyan biztos.

2) A magyarok közül nem.

3) Több, mint kétszer annyi ideje volt rá.

2014. jún. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!