Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


1:50 és 2 perc között van a lényeg, de érdemes az egészet megnézni, nincs 3 perc és nagyon elgondolkodtató!


Engem felháborít, a kerületünkben mindenhol ők dolgoznak, rosszul és drágán. Hát most már tudom, hogy miért!



2014. jún. 14. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Egyszer olvastam, hogy ez a patkány mészáros 57ezret fizet az embereinek. Persze magának jutott 800 milla prémium, plusz a havi...xy milliárd ft.

Hiszen, tudjátok segíti a Jóisten (akit ez esetben orbán viktornak hívnak)


szándékosan kisbetű

2014. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Eddig ez miért nem vol,t hír az rtl-nél?????

Hihetetlen mennyi mindenről tud hallgatni egy kispénzért cserébe .... Ez nevezi megát független médiának? Nevetséges, aki fizet annak kampányol.

2014. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Múltkor azt nyilatkozta, a sikerét az úrnak, a szerencsének és orbán viktornak köszönheti


Amúgy milyen már, hogy a fidesz frakció rendeli el a csatornázást fideszes céggel.

2014. jún. 14. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Ettől tartok én is. hamarosan odadobnak nekik egy kis koncot, hogy fogják be a szájukat, nehogy véletlenül az emberek értesülhessenek a disznóságaikról.

Előre megmondom, elfogadják - befogják a szájukat!

Ezek már csak ilyenek!

Ha lett volna bennük becsület, ezeket a dolgokat nem most, hanem folyamatosan leadták volna.

2014. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2es, az rtl független volt mindig, mindig foglalkozott mindegyik párt mocskával, csak most csak a fidesznek vannak aljas dolgai. A többi pártnak mi lenne? 2/3 van a parlamentben, szóval semmit nem tudnak csinálni.
2014. jún. 14. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem a tudósítást, de nem hiszem, hogy ezt már átadták volna. Ez egy félkész beruházás, ilyenkor az egész utat újra aszfaltozzák, ha mindent rendben találnak és más közművek nem végeznek felújítási munkálatokat.


Volt már ilyen cikk nem nem kettő.

A félkész munkáról jött tudósítás:

[link]

3 hónap múlva, mikor valóban átadták : (már nem volt elég érdekes az indexnek)

[link]


Olyan ez, mintha valaki azért háborogna, mert nincs befüvesítve az autópálya széle, amikor még az alapozási munkákat kezdték el.

2014. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Bajai videó megért volna egy kört, vagy az elprivatizált közvagyonokról is tudósíthattak volna, mire ment el az a sok 100 milliárd. Mert értem én, hogy most foglalkozni kell azzal, hogy miből lett 100-200 milliárd ezeket újra megvásárolni, de amikor eladták őket, akkor miért nem volt ez téma, hogy mire költik azt az irdatlan nagy összeget? ...

de csak csendben hallgatnak, gondolom azért, mert a "független" média már csak ilyen, pénz van, akkor hallgatok mindenről.

2014. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a riportnál egyértelműen látszott az RTL motivációja. Ezt fogják játszani, akkor nagyon könnyen az ATV nézetségi szintjével versenyezhetnek. A hirdetők a politikai megmozdulásaik miatt egy fidesz többségű országban nem kockáztatják, hogy nem független csatornának adjanak pénzt. A klub rádiónak sincs reklámbevétele, mert egy cég sem kockáztat, hogy 'kisebbségi' politikával azonosítsák a termékeit.

Én lekódoltam az RTL-t, hogy még véletlenül se kapcsoljak oda. Az ismerősi köröm sem nézi. Kár volt ebbe a játékba belemenniük, mert ők fognak veszteni.

2014. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!