Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtátok, hogy hogy Ceausescu...

Tudtátok, hogy hogy Ceausescu (is) STADIONT ÉPÍTTETETT A SZÜLŐFALUJÁBA?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 13. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%
8-as, szerintem nem éltél Ceausescu idejében Romániában, én igen. Tudom mi volt akkor, és tudom azt is hogy boldog voltam, sőt boldog volt velem együtt több millió román is, szükös idők voltak, de tudtuk hogy miért van. Azért hogy az állam ne adósodjon el, és hogy a meglévő adósságot is letörlesszük, akik szerették a hazájukat, Romániát, azok megértették hogy lesz pár év, ami igen szűkös lesz, de az a román nép jólétét szolgálja, és azt hogy kiemelkedjünk a szürkeségből és mint büszke nemzet, kelet európa legfejletteb állama legyünk. De ez az egész összeomlott Ceausescu halálával, a román nép történelmében Ő volt az egyedüli aki Romániát virágzó nemzetté tudta volna tenni, sem előtte, sem pedig utánna nem született olyan ember, aki úgy szerette volna Romániát és a román népet mint Ő.
2014. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!