Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a JobbTaxi-ról?

Mit gondolsz a JobbTaxi-ról?

Figyelt kérdés
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Lzw5IJj59jM&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Lzw5IJj59jM&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
2010. jan. 1. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
A tököm tele van azzal, hogy ebben az országban már lassan semmit se csinálhatok anélkül, hogy ne nyilvánítanék vele politikai véleményt. Mert ugye ha most ezekkel utazok, akkor biztos azért, mert Jobbikos vagyok, ha meg nem akkor meg hazaáruló,kommunista,zsidó. Mi lesz a következő? Jobb Telefon? Jobb Hentes? Jobb Cigaretta?
2010. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
De legalább szól benne a Kárpátia, mekkora már. Amúgy nem tök mindegy? Vagy a birkamagyar mindenbe beleköt?
2010. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Mert irtó hazafias a megszállókat isteníteni."


"A szovjetekrol beszelsz?"


Nem, előtte írtam, kikről. Azokról, akik azon kívül, hogy belerángattak minket a háborúba, csatatérré változtatták Magyarországot (meg több kontinenst), felbecsülhetetlen anyagi és emberi kárt okoztak az országnak, még több százezer honfitársunkat is kinyírtak.

2010. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szimpla reklámfogás, semmi több.
2010. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nektek tényleg semmi gondotok nincs az életben, hogy ez zavar titeket? És a 140 Ft/km díj is zavar? Szerintem olcsó és nagyon rendesek. Nekem kifejezetten tetszik. Ha meg egy cégnek nemzeti érzelmei vannak, az nem feltétlen azt jelenti, hogy politizál.
2011. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!