Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire nem érdekelnek...

Tényleg ennyire nem érdekelnek senkit a tolvajok?

Figyelt kérdés
Tolvajkergetőket kezdtem el nézni (youtube-on fenn van, ha vki nem tudná mi az) és feltűnt, hogy csomó eset van amikor 100%-osan lehet bizonyítani a lopást, mégis elengedik a tettest. Mégis miért, ennyire nincs hely a börtönben, vagy mi ennek az oka?
2014. jún. 2. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre én egy szót tudok mondani: igazságtalanság. Kész, ennyi nincs tovább mit ragozni. Ha végignézed a sorozatot és eljutsz a legutolsó részig, akkor majd rájösz az eleje csak piskóta (már ha úgy nézed, hogy elejétől, bár nem nagyon függnek össze a történetek). Sajnos ez van, a bűnözőt védi a törvény, mondhatnánk, hogy akkor mi is bűnözésből éljünk, de egy az, hgoy nem vinne rá normális embert a lelkiismerete, másrészt pedig, a bidámbidámok ebben nőttek fel. Nem, nem cigányozok, nem vagyok rasszista, a bidámbidám nem szigányt jelent!
2014. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
A börtönök kapacitása fix, adott pillanatban. A sok előzetes letartóztatott (a hosszú bírósági tárgyalások miatt) meg foglalja a helyet, persze egy részüknél tényleg indokolt. A valódi bűnözőket akik bűnössége bebizonyosodott, meg nem tudnak hol elhelyezni, ezért nem küldik börtönbe. Én azt sem tartom normálisnak, hogy kis összegű (pl. parkolási bírságot le lehet ülni elzárásként), dolgoztassuk le közhasznú munkában aztán kész.
2014. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Még ennyit hozzátennék. Magyar mintára alakult és mit csinál a román rendőrség? FELKAROLJA ŐKET!

2014. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Vidéki falvakba betörnek úgy a morék hogy a betört házból viszik el a rendőrök őket másnap meg kiengedik és folytatják tovább a házbetöréseket!
2014. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az egész úgy szar ahogy van.
2014. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nézed a tolvajkergetőket, akkor azt is láttad, mi ment vasárnap Hódmezővásárhelyen. ott tökéletesen le lett írva, mi megy az igazságszolgáltatásnál. sajnos túl nagyra hízott az alvilág, és akár egy bíró, akár egy rendőr simán félhet attól, hogyha épp úgy jár el, ahogy azt a törvény kimondja, a bűnöző családja, közeli ismerősei nem bosszulják-e meg, aminél nyilván egy nagyobb befolyású embernél egyre nagyobb az esély is. te sem mernél így intézkedni.
2014. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit is mondott Orbán 4 éve?"2 hét alatt rendbe tesszük az országot.Nem lesz bűnözés,meg korrupció.!" Emlékszik még erre vki?Úgy tűnik nem!Mégis ő kellett
2014. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hát.

Még mindig a gonosz uralkodik Magyarországon és amíg így marad, addig fogunk süllyedni lefelé.

2014. jún. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa ez, nincs hely a börtönökben? Tavaly decemberben elakadtam, sajnos kifogyott a benzinem, telefonom lemerült. Kiraktam az elakadásjelzőt és elrohantam benzinért. Mire visszaértem 2 rendőr várt, tök normálisak voltak, segítettek stb. Most kaptam egy levelet a Járási bíróságtól, hogy ha nem fizetem ki a 20 ezer forint bírságot, akkor üljem le. Nem a bírsággal van gondom, hanem a fenyegetéssel. Munkába indultam, szándékosan nem ártottam senkinek, egyébként se és börtönnel fenyegetnek? Ezek a kis paraziták meg vígan élnek és néha semmi következménye a tettüknek?
2014. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Mert pintérsanyi rendet tett.
2014. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!