Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged érdekelnek a külhoni...

Téged érdekelnek a külhoni magyarok?

Figyelt kérdés

Engem egyáltalán nem, biztos megvetnek ezért, de biztos vagyok benned hogy még sokakat nem.

Amilyenek itt a csonka honban egymással az emberek, mit akarunk mi az elszakított területeken élő magyarokkal?

Egyébként sincs semmi esély, hogy visszacsatolják ezeket a területeket stb. Ebbe bele kellene törődni.


2014. febr. 24. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanaz a véleményem, mint Neked.
2014. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Engem talán jobban mint te, de szerintem se lenne jobb nekik ha idetartoznának újra (olvasva benneteket).
2014. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Emberileg szimplán ugyanolyan magyarnak tartom őket, mint az itthoniakat, semmivel sem rosszabbnak és semmivel sem különbnek. A "székelyek magyarabbak a magyaroknál" című szövegekkel nem tudok egyetérteni. Aki a saját hazájában élő honfitársait nem képes tisztelni, annak szájából a külhoniak istenítése különösen visszatetsző...
2014. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Érdekel a sorsuk, mivel ők is magyarok.

Egyre kevesebb a magyar a Kárpát-medencében , ennek a maroknyinak legalább össze kellene tartania.


A székelyek szerintem igen tisztelendő népesség.Egész mások, mint az itteniek, valamivel összetartóbbak.A másik, hogy több szeretetet éreznek Magyarország iránt, mint sok itteni, lásd balliberálisok.

2014. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Érdekelnek a külhoni magyarok, pedig baloldali vagyok. Bátyám (Ausztria) és unokanővérem (Luxemburg) is az. Életem legjobb, legrendesebb orvosa és tanára is székely. Még azt sem bánom, ha szavaznak, kivéve, ha azt sem tudják melyik politikus milyen, csak a lefizetés, megvesztegetés miatt teszik. Mert sajnos nem egy ilyenre van példa. Sokan csak azért vallják magukat magyarnak, hogy EU-s állampolgárok legyenek, több támogatást kapjanak. Nem pedig azért, mert annyira szeretik a hazánkat. Ezt csak azok hiszik, akik teljesen elvakultak, fanatikusak. A székelyek pedig biztos azért olyan magyar szeretőek, mert nem itt élnek, hanem tőlünk külön. Ha látnák mi lett a magyarokból, ők sem akarnának annyira ide tartozni. Pesszimista, másoknak rosszat akaró, kárörvendő, utálkozó, kirekesztő, széthúzó nép a miénk. Évről évre egyre jobban. Tetszik vagy sem, ez így van.
2014. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Csak ha még MAGYAROK!

De akkor különösen!

Jobban mint az itteniek!

2014. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Csak a következő 6 feltétel fennálása esetén:

1. Nő

2. Csinos

3. Értelmes

4. Kedves

5. Szorgalmas

6. Pont rám vágyik

2014. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, sőt így, hogy ők dönthetnek a mi fejünk felett, méginkább nem érdekelnek.
2014. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint ember, nincs velük semmi bajom.


Viszont az elvekkel viszont totálisan:


1., Munkahelyen magasabb fizetést kapnak

2., Már került veszélyben a munkahelyem 1-2 okostojás miatt

3., Könnyen rohannak árulkodni, ilyenkor szeretik azt mondani, hogy azért mert külhoni vagyok?

2014. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!