Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan nemzeti érzelműek, akik nem Jobbikosok?

Figyelt kérdés
Mert a jobbikosok között nagy részben olyanok vannak, de van-e olyan nemzeti érzelmű, aki esetleg nem Jobbik-szimpatizáns?
2014. máj. 31. 09:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

# 8:

Az "atlantisták" még egyetlen rokonomat se küldték börtönbe vagy munkatáborba.

2014. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

"Az "atlantisták" még egyetlen rokonomat se küldték börtönbe vagy munkatáborba."


Képzeld én is kulák családból származom és ki nem állhatom a kommunistákat meg az utódpártjukat.

De, ezt a liberális nyugati rendszert is igen rossznak tartom.


Engem például bántottak már csak azért magyar vagyok, az illetőket pedig meg sem büntették rendesen.

Ez mind a liberális rendszer miatt van, amit az országra erőltettek 1989 után.

2014. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, igen
2014. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

"Engem például bántottak már csak azért magyar vagyok, az illetőket pedig meg sem büntették rendesen.

Ez mind a liberális rendszer miatt van, amit az országra erőltettek 1989 után."


- Az ilyen rendszer nem liberális. Nem gondolhattad komolyan ezt a két mondatot.

2014. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen vannak, mint például én.
2014. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

"Az ilyen rendszer nem liberális. Nem gondolhattad komolyan ezt a két mondatot."


Komolyan gondolom.

Jártam eleget bíróságra emiatt a dolog miatt, akkor még kiskorú voltam.


Egyszerűen,nem büntették meg rendesen mert más volt a származása, más volt a bőrszíne.

Persze azt mondták, hogy "hátrányos helyzetű"blablabla


Gondolom az MSZP-SZDSZ meg a szemétláda eszmetársaik kézi vezérelték a bíróságokat.


Rosszabbak, mint a pestis.

Megérdemelnének egy kis elnyomást.

2014. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A nemzeti érzelműség nem azt a kisebbségek és egyéb népek gyűlöletét jelenti. Nem is a liberalizmus ellentettje.


Persze a nemzetiességnek nincs konkrét definíciója.

Mitől lesz valaki nemzeties? Mindenkinek más erről a véleménye. Szerintem aki gyűlöletet kelt az nemhogy nem lesz nemzeties, de rosszat is tesz ezáltal magának és népének.

A Jobbik tehát ez alapján szerintem egyáltalán nem nemzeti.

Továbbá attól sem lesz valaki nemzeti, hogy szidja a többi népet.


Szóval, igen vannak és elég sokan akik a nemzeti érzelmüket nem gyűlöletkeltésben hanem kulturált módon fejezik ki.

2014. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
40%

"Komolyan gondolom.

Jártam eleget bíróságra emiatt a dolog miatt, akkor még kiskorú voltam.


Egyszerűen,nem büntették meg rendesen mert más volt a származása, más volt a bőrszíne. "


- Magyarul sérült a liberalizmus egyik alapelve, miszerint a törvény előtt mindenki egyenlő. Akkor miről beszélünk? Nem a liberalizmus rossz hatásáról, az biztos.

2014. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

"- Magyarul sérült a liberalizmus egyik alapelve, miszerint a törvény előtt mindenki egyenlő. Akkor miről beszélünk? Nem a liberalizmus rossz hatásáról, az biztos."


Az alapeszméje?Aha...

Andersen mesekönyvében esetleg.


A valóságban a pozitív diszkrimináció, kisebbséggel való kivételezés az alapeszméje.


A valóvilágban más ez az ideológia, mint papíron.


Nem mintha szeretném az ősmagyar hagyományokat, meg vallásos keresztény lennék, nem ezért szavazok a Jobbikra.Hanem azért mert ők harcolnak leginkább a liberális rendszer ellen.


Nem akarom, hogy még több emberrel megtörténjen ami velem is.


Azt tudom, hogy a Jobbik "államosítaná" a bíróságokat, így igen kevés lenne az esélye, hogy többször megtörténjen.

2014. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"És mi a jó az atlantisták fenekének a nyalásában?


Az US, nyugat soha semmi jót nem tett velünk.Kaptunk tőlük nemzetiszocializmust aminek a következménye volt a kommunizmus, aztán most kaptunk tőlük liberalizmust.

De tök szuper, ez utóbbi miatt Magyarország teljesen elveszíti európai jellegét."


Most SEM sikerült megmagyaráznod, hogy mi faxom nemzeti érdekünk van Putyin seggének nyalásában.

Odáig juttok, hogy "mert nyugat sem jobb", meg hogy "ez Oroszország nem az az Oroszország". Ennyi!!! Semmi több!!! Ezt maszlagot rágjátok mint egy rossz bakelitlemez. De normális választ nem tudsz adni.

2014. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!