Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem jobbik szavazók között...

Nem jobbik szavazók között vannak olyanok, akiket érdekel a történelem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 13:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést :( Tehát olyanok vannak-e, akiket a MAGYAR történelem érdekel? (Kádár-korszak előtti is)
2014. máj. 28. 17:32
 22/24 anonim ***** válasza:

Ezt az ökörséget! Még, hogy párhuzamot húzni a jobbikosság és a történelem iránti érdeklődés között?


Nem, aki nem jobbikos, az vérből utálja a történelmet. Mindegyik megbukott az iskolában is belőle, vagy kegyelem kettessel mentek át.

A kérdező biztos nincs tisztában azzal,hogy a történelem számos dolgot boncolgat, amit 99%-ban a győztesek írnak. Nem csak a Magyaroknak van történelme, márpedig a kérdező csak a "történelmet" írja, ami az ősembertől, Mezopotámián át, a Római birodalom bukásán átívelő, Amerika meghódításán át milliónyi részletet rögzít. Tehát bőven van olyan,akit nem mozgat az Árpádházi királyok története,kihalása...stb,de nagy élvezettel olvassa Észak és Dél történetét, a néger rabszolgaságot...stb.


Úgyhogy ilyen marhaságot nem kérdezz még egyszer.

2014. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Maydy4: A kérdést nem lehet javítani, de kiegészítettem, hogy olyan embereket keresek, akiket érdekel a magyar történelem Kádár-korszak előtti része és nem jobbik szavazók.
2014. máj. 28. 17:48
 24/24 anonim ***** válasza:

Na...már rég írtam a kommentem miközben a kérdező kijavította a kérdését.


Kérdezek jobbat! Szerinted minden jobbikost érdekel a Magyar történelem?


Persze, 56, meg Szent István megkoronázása alap, meg 1948,de az egyáltalán nem érdekel,hogy kit mikor vagoníroztak be, melyik politikus mikor mivel vakította a jó népet, hogy mikor álltunk át a sötét oldalra, meg mikor melyik nép dúlta fel az országot . Persze, megtanultam, mert nem akartam megbukni ,de nem érdekelt.Szép, jó, megemlékezünk a hősi hallottakról,akik vérükkel áztatták az anyaföldet,hogy leszármazottjaiknak jobb legyen...talán...de ennyi. Nem kutakodok, nem olvasok utána. Ennyi.


Én szimplán azt szeretném megérni,hogy tisztességes munka után tisztesség bér járjon, valamint legyen igazság és béke, jog és kötelesség kéz a kézben járjon.

2014. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!