Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem jobbik szavazók között...

Nem jobbik szavazók között vannak olyanok, akiket érdekel a történelem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 13:31
1 2 3
 1/24 Lumpenproletár ***** válasza:
2%

Igen.


Szerintem a történelem a Jobbik és az elvhű baloldali érzelműeket érdekli(utóbbiaknak jó ideje nincs pártja-nem tudom mikor lesz...lesz-e)és talán a DK és az MSZP(ezekkel nem tudom mi lesz)híveit.


De úgy gondolom hogy az Együtt és az LMP szimpatizánsait nem.


Ők valahogy olyan...szerintem aki felületes és se ilyen se olyan azt a történelem sem érdekli.

2014. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Így van, ahogy az első mondja.


Nincs igazi baloldal, csak elfajzott álbaloldal, liberális ürülék.

2014. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Örülök, ha valakinek bármiről a mocskolódás jut eszébe. Olyan üdítő ebben az unalmas ellenségeskedős világban.

Kijelentőmód! Nem jobbik szavazók között vannak olyanok, akiket érdekel a történelem. Sőt, egyre kevesebb helyen vannak olyanok.

2014. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen, engem érdekel!
2014. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
És ELTE-BTK-s vagyok.
2014. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kecske§hajt: melyik pártra szavaztál?
2014. máj. 28. 13:59
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Én még mindig az LMP-t érzem a legvállalhatóbb pártnak, ők viszonylag normálisak. A történelem meg az egyik hobbim, gyerekkorom óta imádom. Ez nem pártszimpátia kérdése.
2014. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a volt töritanárom kifejezetten baloldali volt.
2014. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én se vagyok jobbik szavazó, de nekem úgy tűnik, hogy pl a legtöbb magyar történelemmel és népművészettel kapcsolatos facebook oldalt jobbik szavazók csinálják és olvassák.
2014. máj. 28. 14:10
 10/24 Lumpenproletár ***** válasza:
16%

"Nekem a volt töritanárom kifejezetten baloldali volt."


Erröl eszembe jutott valami...


A rendszerváltás körül az volt a sikk vagy legalábbis azt lehetett úton-útfélen hallani hogy...


"hú...figyelj már...ez és ez a töri tanár már 90 előtt is megmondta a tuttit és nem azt tanította ami a hivatalos volt...és ez milyen klassz...bátor...húúú...stb."


Manapság meg egyre több helyen hallom(látom)-itt meg olvasom hogy ma meg az a menő töri tanár aki"balos"módon oktat...


És egyre több fiatal egyre inkább a Kádár-rendszer felé fordul.


Persze lehet hogy ez főleg a szakiskolák környékén van így-ott szokott megállni vagy visszafelé járni az idő(a 90-es évek közepén a gimikben a Scooter-féle nem tudom milyen zene volt a menő míg a szakmunkásképzőben a P.Box miközben ők akkor már nem is léteztek)szóval...


Különböző rétegek-típusok(mégha egyidősek is!)mást és mást részesítenek előnyben. Ebben nincs is semmi érdekes.


Ami viszont érdekes az a töri tanárok hátraarca...

2014. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!