Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ és a gyűlölet! Mit...

A FIDESZ és a gyűlölet! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már fideszesektől hogy a baloldal a gyűlölettel kampányol. Érdekelne kinek mi erről a véleménye?
2014. máj. 24. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát manapság mindenki ezzel kampányol. Ezért lehet eltusolni hogy nincs programjuk. Meg blöffölgetni. Igen lesznek szép rózsaszín pónik meg végtelen sör. Kétfarkú kutyapárt egy olyan szatíra ami nagyon ráillik ma a politikára.
2014. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a fideszesek szerint a baloldaliak gyűlölködők.
2014. máj. 24. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert azok is. A fidesz is az. A jobbik is az. Az Lmp is az. Bár ők a legkevésbé.
2014. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

én azt bírom a legjobban, hogy "mert megvédjük a kisebbségeket", csak valahogy ebből mindig kimaradnak a melegek, sőt, inkább homofób megnyilvánulásokat látok. Akkor most hogy is van ez?


A másik:

Hedvig ügyében is "azok a disznó szlovák hatóságok direkt a magyar kisebbség ellen blabla", de persze ha vki ugyanezt állítja a magyar igazságszolgáltatási rendszerről (gondolok itt fidesz-ügyészségre, fidesz-bíróságra), az persze aljas rágalom és csak paranoia.

Ez is most akkor hogy van?

2014. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

akik látták a legutóbbi békemenet előtti riportot, ahol az okos vezetőjük nyilatkozott habzó szájjal, hogy mert a magyarok és a tolerancia jegyében és egyebek, majd a következő mondata már az volt, hogy "és minden kritikát ezzel kapcsolatban el kell taposni".

Na most ez is a tolerancia lenne?

2014. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Tolerancia mikor a tömegbe lőnek. 2006 rémlik? Jah nem az csak renrakás volt hogy mindenkit agyonvertek huszan miközben a földön fekszik. Anyukákat riportereket. Így kell rendet rakni mint a példaképnél: http://www.youtube.com/watch?v=bsoVMS4q1j4
2014. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmmm Kovács Béla ügyét Ron Werber is megirigyelné?
2014. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondtál valamit? Csak nem az Izraeli kémekről vagy mondjam inkább kettős állampolgárokról van szó?
2014. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még egy MSZP-s szavazót sem hallottam azt mondani hogy "aki magyar az Fideszes"


Ez akkora baromság, szóval láthatjuk kik az elmebeteg gyűlölködők. Azok akiknek az akác meg 2200 Ft rezsi csökkentés a minden..majd éhen pusztulnak az akácukkal együtt,csak idő kérdése.

2014. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!