Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy a magyarok...

Igaz az, hogy a magyarok többségének a haza már nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 13:49
1 2 3
 21/25 rémuralom ***** válasza:
De jelent, csak nem mindenkinek azt jelenti, amit neked. Nem az a haza, ami az országhatáron belül van, és nem is az, ami a Trianon előtti országhatáron belül. Az a haza, ahol otthon érzed magad. Én személy szerint nyugat-dunántúliként, aki Budapesten tanul, otthon érzem magam Budapesten, otthon érzem magam a Nyugat-Dunántúl egyes részein, és otthon érzem magam Szlovénia és Ausztria egyes, magyar határhoz közeli részein. Az Alföldön meg nem. Így eshet meg, hogy nekem pl. Graz egyfajta "haza" (annak ellenére, hogy sosem éltem ott, csak turistaként jártam arra néhányszor, de élmények kötnek oda), Kecskemét meg nem az (még soha nem is jártam ott).
2014. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Itthon dolgoztam havi 100.000 ft-ért. Mióta külföldön dolgozok MINDEN hónapban minimum 100.000 ft-nyi összeget félre tudok tenni. Nem élek jobban, de rosszabbul sem. Viszont évente félre tudok tenni 1 millió 200 ezer ft-ot, itthon nem tudtam egy 5 ezresnél többet.

Nem utálom a hazámat, csak azokat akik tönkreteszik, és itt nem csak a politikusokra gondolok, hanem az mszp-s, rezsicsökkentős szavazókra is, meg azokra is, akik két panaszkodásuk között nem mennek el szavazni.

2014. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Itthon dolgoztam havi 100.000 ft-ért. Mióta külföldön dolgozok MINDEN hónapban minimum 100.000 ft-nyi összeget félre tudok tenni. Nem élek jobban, de rosszabbul sem. Viszont évente félre tudok tenni 1 millió 200 ezer ft-ot, itthon nem tudtam egy 5 ezresnél többet.

Nem utálom a hazámat, csak azokat akik tönkreteszik, és itt nem csak a politikusokra gondolok, hanem az mszp-s, rezsicsökkentős szavazókra is, meg azokra is, akik két panaszkodásuk között nem mennek el szavazni.

"



Sokkal szegényebbek lettünk veled, borzasztóan fáj az elvesztésed. Good night, thanks for playing....

2014. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Biztos mind a 7 ismerősöm hazudik, akik azt állítják, hogy külföldön jobb életük van... "


Én nem állítom, hogy hazudnak, mindamellett messziről jött ember azt mond, amit akar. Én arra reagáltam, hogy valaki írta, hogy inkább dolgozik otthon minimálbérért, mint külföldön egy zsíros állásban. Én csak azt mondom, hogy ha otthon sem vagy többre képes, ne gondold, hogy külföldön sokkal jobb! Hogy a WC-pucolóból elnök-vezérigazgató lesz, az nem általános, hanem a kivétel. Én is külföldön élek, és nekem jobb itt, mert több lehetőségem van képzett emberként. Képzetlenül viszont ugyanúgy szaré-húgyé dolgozol, mint ahogyan azt én is tettem az egyetemi éveim alatt mellékállásban. Kapsz 6,2 Eurót óránként és bejelentenek majd 4OO Euróval (németországi tapasztalat), hogy adómentes legyél. A gasztróban, építőiparban, iporosoknál, takarítóknál, stb. ez itt is részben így működik, de feketézésből otthon is jól meg lehet élni, ahhoz nem kell külföldre menni, és otthon nem is nézik annyira.

2014. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

a haza az emberekből áll és a nagytöbbség gyerekes önző, irigy, erőszakos folyton a másik játékáért hisztiző ovodás,

a csoport hülyegyerekért kevés jóérzést táplál az ember

2014. máj. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!