Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2018 as választást már a...

A 2018 as választást már a Jobbik nyerheti?

Figyelt kérdés
Adjon az isten nekik hozzá erőt és kitartást, hogy végre visszavehessük a hazánkat minden szempontból.
2014. máj. 19. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%

nem fog nyerni.


Ha mégis nyer akkor sem fog az ország gazdasági helyzete változni.


Igazi jobboldali piacbarát pártra van szükségünk.

2014. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"visszavennénk"

Ja, persze, aztán ezzel a lendülettel dobnánk is az oroszoknak, amit a "gazdasági reformjaik" meghagynak belőle.

2014. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

# 8:

Hehe, a Jobbik gazdasági programjával másokat komcsizni. Hehe.

2014. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert a többi párt gazdasági programja megvalósítható...
2014. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Aki nem a Jobbik-ra szavaz az kommcsi? Tehát nem nőttél fel. Sőt egy örökös vesztes vagy barátom. Jól írta az első pár hozzászóló , én 21 éves ( lassan 22) budapesti férfi vagyok így elég nehezen lehetnék "kommunista" ( ha tudod mit jelent) , de garantálom hogy se én se a haverjaim SOHA semmilyen körülmények között nem fognak a Jobbikra szavazni.
2014. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 MolotovPunk ***** válasza:
16%

Sok esély nincs rá.Mellesleg attól,hogy Magyarországon most erős a jobb oldal és gyenge a bal oldal,az nem azt jelenti,hogy ez mindig így lesz.Nyugaton előrejelzések szerint jó néhány helyen bal oldali kormányok lesznek a közeljövőben,igaz mondjuk a radikálisok is erősödtek ott is,viszont szélső jobb egyedül sosem fog hatalomra kerülni sehol.Maximum koalícióval.

Mellesleg,ha Jobbik nyerne 2018ban az tragédia lenne országunknak.Valószínűleg háborúba vinnék az országot.Sajnos annyi lenne nekünk hamar.

Gazdaságilag is tönkre mennénk.

2014. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hazaárulók én nem szavazok többet rájuk
2014. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az ismerőseim közül mondták egy páran h akkor ők el mennek és ezek közül csak egy volt zsidó a többi magyar.


Ha Jobbik nyer az csak felgyorsítja a népesség csökkenést.

Mert akkor nem 500.000 ember fog elmenni hanem milliók.

Akik többségében magyarok lesznek.

Úgy h mindegy is h nyer vagy nem nyer. Ha nyer jön az elvándorlás ha veszít akkor is csak lassabban.

Magyarország asszimilálódni fog ez csak idő kérdése.

kb 50-60 év.


Persze lehet rám mondani h hazaáruló ok nézd meg az aktuális magyar születési átlagot.

A Jobbik nem fog tudni változtatni semmin, nem h bármit is vissza vegyen.

2014. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!