Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Molnár eff árpádról mit tudtok?

Molnár eff árpádról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Adjon Isten! én azt tom hogy egy anti keresztény, rokkantnyugdijból élő, ember, de van valami végzettsége?

sztetek normális? vagy agyilag rokkant? Üdv!


2009. dec. 28. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Valami linket!
2009. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Kissé paranoid dolgokat ír. Nem lepne meg, ha pszichiátriai problémái lennének, persze az interneten keresztül lehetetlen diagnosztizálni valakit.
2009. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

részben van alátámasztás meg valós háttér, de marha sok spekuláció és paranoia.

[link]

2009. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Bocs az offolásért, nem ismerem az említett vizsgálati alanyt, csak azt akarom kérdezni, hogy szerintetek semmi esélye, hogy egy anti-keresztény ember egyébként normális életet éljen?

Tényleg függetlenül a pasastól kérdezem.

2009. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap néztem ezt a csávót és rájöttem hogy egy problémája van - mégpedig hogy SZERINTEM mániás depressziós.


Ez egy olyan betegség, aminek a tünetei alkalmanként meglátszanak a betegen, pl.: vontatottan beszél, állandóan biciklizik és kilóméterhiánya van, meg abból is észrevehető rajta hogy a mondatokat időnként rímekké formálja. Aki ismeri ezt a betegséget, az figyelje meg rajta. Időnként úgy néz ki mint ha részeg lenne, pedig nem az, csak beteg.


http://www.youtube.com/watch?v=JMxVQ3XEdVs


Én ez alapján a videó alapján mondom ezt, lehet hogy nincs igazam - de talán egy orvos a videó alapján meg tudná mondani.

2009. dec. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"SZERINTEM mániás depressziós."


Az írásai pszichotikusak. Mániás depresszióban is lehetséges pszichózis, persze, meg szkizofréniában is, meg sok más állapotban is. Ezért nem lehet csupán a neten keresztül diagnosztizálni valakit.

2009. dec. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
2009. dec. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Bármilyen hihetetlen, de van olyan, hogy valaki nem tömeggyilkos... Hát gondolkozzá' má' komám!"


http://www.youtube.com/watch?v=0gJcEWoEQlw


:D:D:D

2009. dec. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na, akkor nemvagyok egyedül ezen a véleményen. köszi a válaszokat, gondoltam megkérdezem, kiváncsi voltam hogy valaki beveszi e a sületlenségeit. észrevette már, hogy olyan okosan akar beszélni, hosszú metafórákban gazdag körmondatokban, mostmár aztis tudom hogy miért! Esetleg valakinek van vmi infoja arról hogy tanultember-e? Azt hallottam hogy rokkant nyugdíjas, igaz? Üdv, LL
2009. dec. 29. 06:07
 10/20 anonim ***** válasza:
Majd fogadott nővéremet megkérdezem, mert ő közel lakik hozzá és ismeri, hátha tud róla valami konkrétat.
2009. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!