Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szándékosan hergel...

Orbán szándékosan hergel kárpátalja autonómiájával?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Mármint azzal, hogy lesz Kárpátaljának autónómiája, és ő harcol érte, vagy azzal hergel téged, hogy nem áll ki mellette ?

Mert én még olyat nem hallottam, hogy ő eutónómiát akarna bárkinek is. Ő az a tipikus hazaáruló.

És te is komcsi vagy, úgylátom.

Miaz, hogy téged az hergelne, ha lenne egy területnek aurtónómiája, károd az neked ?

2014. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt írtam hogy engem hergel? Szövegértés bakker!
2014. máj. 17. 12:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Viszont kedves elsö, úgy látom az értelmi szinted megrekedt a komcsizásnál. Ez alapján kb 20-30 éves (se) lehetsz. :-D
2014. máj. 17. 12:16
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Jaj, bocsánat nem tudtam hogy nekünk magyaroknak nincsenek jogaink, csak az ukránokét kell tiszteletben tartani.
2014. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért hergelne te a visegrádi 4-ek találkozását értelmezed,mivel Orbán ott jelentette ki a kárpátaljai autonómiát/felvetette ezt a lehetőséget.

mivel magyar miniszterelnök nem csak az anyaország miniszterelnöke hanem tudod volt egyszer egy trianon,ami sok

magyart hagyott a határokon túl,így az ő miniszterelnökük is.minden ország miniszterelnöke kiáll a saját nemzetéért,bárhol is legyenek.valamint nyugat Európában,már minden nemzetíség kapott autonómiát pl.:dél tiroli osztrákok,németországi szorbok,katalánok,baszkok...stb.Egyedül még a franciaországi bretonok és Elzász lotaringiai németek nem kaptak még autonómiát.Mit vársz Orbán hagyja cserben a magyarokat,csak mert nem az anyaország területén élnek és nincs joguk abszolút mert elnyomják minden téren őket.

2014. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha valakit hergel,az max az ukránok,de minket aztán biztos nem.Végre valaki kimondja ezeket a dolgokat.Csak reméljük nem üres szavak ezek.
2014. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
orbán háboruba akarja kergetni az országot hogy ne derüljön ki hogy az elmúlt 4 évben háboruba kergete az országot
2014. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezért kéne egy olyan programot indítani, hogy minden iskola legalább egyszer szervezzen osztálykirándulást valamelyik külhoni magyarlakta településre/tájra. A gyerekek meglátnák, hogyan élnek máshol a magyar emberek, hogy vannak helyek, ahol nehéz magyarnak lenni. Hogy milyen az, amikor leköpnek/beszólnak/csúnyán néznek rád, csak azért, mert az anyanyelveden szólalsz meg.


Akkor talán kevesebben kérdeznének ilyen hülyeséget.

2014. máj. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

40 év direkt nemzetellenes nevelését nehéz kiigazítani.

Egyébként tudtommal van ilyen program, nem vagyok az Orbán-kormány híve, de ez abszolút pozitívum.

2014. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
semelyik nemzet nem mondd le a területeiről,és a népéről a magyaron kívül.Te kérdező tipikusan az az ember vagy aki ha ma ki költözne Szlovákia északi részére,holnapra már szlovákká is válnál.Én ezeket úgy hívom,hogy magyarul beszélő nem magyarok.
2014. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!