Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokat szándékosan le...

A magyarokat szándékosan le amortizálják, és demoralizálják?

Figyelt kérdés
történelem órán nem tanuljuk hogy a magyarok mit adtak a világnak, pedig sok mindent a magyarok találtak fel, e helyett azt tanuljuk hogy egy nomád nem voltunk aki mindent más népektől vettek át, (nyelvet, írást, kutúrát stb.) de a történelmünket meg elhallgatják, mindig támogatják a volt kisantant államait és ezek verik és asszimilálják a magyarokat, stb. a tv-ben mást nem látni csak halált és erkölcs telenséget, a híradók televannak gyilkossággal meg valóvilág, Éjjel nappal Budapest stb. mi a véleményetek, lehetséges hogy az összeesküvés elméletek mégse csak elmélet?! de csak nézzetek rendesen körül a világban a magyarokat mindig szivatták valakik, hol a Habsburgok, németek, hol a ruszkik. nem engedik hogy Magyarország erősödjön, mennyi magyar találmány van amit a kormány nem szabadalmaztat, miért nem akarják hogy az ország erősödjön, talán akkor nem lesz gyarmat?!
2013. jún. 20. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
nem tanultál? érdekes, mi tanultuk a magyar találmányokat, elismert költőket, írókat.. minden szerencsétlen ország úgy érzi, hogy csak őket szívatták.. rosszak a politikusaink, úgy tűnik a magyarok ehhez egyáltalán nem értenek. történelem, a nemesek itt még nem akartak adózni 100 évekkel később sem, amikor más helyeken már rég kivették belőle a részüket. ma is ez van, nem kellett volna eltörölni az kétkulcsos adórendszert, akinek több van fizessen többet, nem áll olyan jól az ország, hogy megengedhessük az egyenlő tehervállalást
2013. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy te nem figyelsz történelem órán nem jelenti azt, hogy ne tanítanák a magyar találmányokat.


De nincs is kapcsolat a kettő között, a történelemnek a történelemmel kell foglalkoznia, nem olyan érdekességekkel, hogy Rubik-kocka. Az nem történelmi esemény.


Értem én, hogy 14 évesként logikusnak gondolod azt, amit gondolsz, de butaságokat beszélsz.

2013. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Én amikor gimnazista voltam ,elég sokat tanultunk a magyar találmányokról és a magyar sikerektől.


Lehet ,még nem jutottatok el addig az anyagban.

2013. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Na ti is kiragadtatok egy dolgot belőle...


Kérdező, az összeesküvés elméleteknek, nwo, stb. Van alapja. Mindenképpen. Úgy mondanám, hogy amit látsz szarságot az mind igaz, amiket látsz, a bankrendszer, maga a pénz rendszer, a média, stb. Ez mind rossz nekünk. Hogy ez csak szimplán a szerencsétlenségnek köszönhető, a nem tudásunknak, hogy valójában a véletlenek miatt jutottunk idáig, vagy részlegesen ide lettünk írányítva, esetleg egy valós globális összeesküvés áldozatai lettünk, azt nem tudom. De a tényeket igen, mégpedig hogy szarban van a világ. Nem, nem csak a magyarok. Rajtunk erősebben csattan most az ostor, de ettől független igazából mindenhol ez van.

2013. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
már kijártam az iskolát és nagyon idegesít ez a 14 éves szöveg, most egy-két ilyen dolog hogy dinamó, Wolfram-szálas izzó, ezeket fizikából tanúltuk de sok más dolgot aminek nincs köze a fizikához nem tanultunk, az atombomba feltalálóját is hogy magyar (Teller Ede) onnan tudom hogy csak a töri könyv sarkában ott volt a fényképe ennyi
2013. jún. 20. 10:17
 6/23 A kérdező kommentje:

"Na ti is kiragadtatok egy dolgot belőle..."


Na igen. ezt utálom, ki rakok egy kérdést és ha olyan van benne amivel nem értenek eggyet azon lovagolnak és nem a kérdéssel foglalkoznak. Nem tudom hogy nem tudnak olvasni vagy csak a kérdést nem tudják értelmezni

2013. jún. 20. 10:21
 7/23 anonim ***** válasza:
Tellerékkel ne példálózz.
2013. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
a 4-eshez tegyük hozzá, hogy 93 éve hadisarcot sajtolnak belőlünk. Egészen elképesztő módon kivéreztetni akarnak, nem "hogy megerősödjön " a kezét-lábát 93 éve levágott kis ország.
2013. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pont hogy a ti látó körötök van beszűkűlve, nem látjátok hogy mi van körülötettek, de nem is ez a lényeg hanem hogy azt a kib@szott kérdést nem tudjátok értelmezni, nem értitek meg a másik gondolkodás modját . és leszarom a helyes írási hibákat de ha felb.szák az agyam nem tudok írni
2013. jún. 20. 10:24
 10/23 A kérdező kommentje:
8as hogy érted hogy 93 éve hadisarcot sajtolnak ki belőlünk?
2013. jún. 20. 10:30
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!