Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

MolotovPunk kérdése:

Mi a véleményetek erről a jobbikos ep képviselőről? Morvai Krisztina miért áll ki mellette?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 15. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én speciel el nem tudom képzelni miről is kémkedhetne.
2014. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok részleteket az ügyről, majd kiderül. Nekem eddig nem volt semmi bajom Kovács Bélával.
2014. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Amíg nincs bizonyíték, addig nem bűnös.

2. Még azt sem írják ki, hogy gyanúsítják. Azt írták, hogy "gyanúsíthatják".

3. Amúgy meg vicc az egész, kezdődik a lejárató kampány az EP választások miatt.

2014. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:
a Jobbik nyíltan kiáll mellette.miért nem olvasol Kurucot?ott megtudnád az igazságot.az meg hogy mi a véleményünk,politikai beállítottság kérdése.
2014. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyszerű szakember. A balosok megrágalmazták ilyen légből kapott marhasággal, mert kiáll Kárpátalja autonómiájáért, és mert nem határolódik el Oroszországtól. Balos logika szerint elég sok kém van az országban......
2014. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hollófernyiges ***** válasza:
Itt nem is a kémkedés érdekes, hanem hogy kiderült, Kovács sokmillió forintot adott a Jobbiknak. Tegyük hozzá Kovács orosz kapcsolatait, meg hogy a Jobbik gyakorlatilag mindenben a Kreml álláspontján van, aztán adjunk össze kettőt meg kettőt.
2014. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nagyon kemény pártállami kapcsolatai lehettek a családjának, amik a szovjet felsővezetésig is elértek már az 1980-as években.

Idézek az életrajzából: "A budapesti I. István Közgazdasági Szakközépiskola elvégzése után Tokióban négy éven át egy amerikai magánegyetemen politológiát és nemzetközi kapcsolatokat hallgatott, 1986-ban Moszkvában pedig a Nemzetközi Kapcsolatok Intézetében (MGIMO) nemzetközi közgazdász diplomát szerzett."

Ki volt az, aki a pártállam idején, az 1980-as évek elején egy tokiói amerikai magánegyetemen tudott tanulni? Persze rögtön utána Moszkvába ment tanulni, nyilván ideológiai kiigazításra. Szóval a 80 as évek elején 3 évente lehetett külföldre utazni és 20 dollárnyi valutát venni a pórnépnek.

2014. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Parádés, hogy a hatóságok "véletlenül" mindig választások előtt sikerül valamivel előrukkolni.Ugyanakkor az FSZB is logikus szervezet lehet, hiszen minek is szerveznének be mondjuk egy europér liberális politikust, helyette inkább egy nyíltan orosz szimpatizáns radikális jobboldali kémet csempésznek be. Ez teljesen logikus, nyilván ez az igazság. Aztán ott van az is, hogy Kovács rendkívül magas tisztséget tölt be, rengeteg hiper-szuper titkos információhoz jutott hozzá, rádásul alig feltűnő havi moszkvai utazgatása. Aki pedig ezt az egészet elhiszi, az mehet a következő békemenetre.


És javaslom ezt megnézni:

http://www.youtube.com/watch?v=DtIVh4ICOYo

2014. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*hatóságoknak
2014. máj. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én csak egy kérdést tettem fel.Viszont a kuruc info is nagyjából annyira hiteles,mint ha én most neked kb metro újságból olvasnék fel Magyar történelmet...
2014. máj. 16. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!