Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik ezek a beszólogatások itt...

Mik ezek a beszólogatások itt a gyikon hogy ezért és ezért nem vagy magyar?

Figyelt kérdés
Hogyan gondolják egyesek hogy a nacionalizmust éltetik azzal hogy azt irogatják másoknak hogy nem vagy magyar? Tisztában vannak azzal hogy mit éltetnek az ilyen kijelentésekkel?
2014. máj. 15. 07:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy tizen-huszonévesek hazaárulóznak, Trianonoznak stb, akik talán még életükben dolgozni sem dolgoztak, Trianon idejét meg csak azok ismerhetik akik megélték. A másik az, hogy visszacsatolni kárpátalját...mintha vmi elit klubb tagjai lennének, és úgy tesznek mintha ez volna a legnagyobb gondunk.
2014. máj. 15. 08:26
 12/22 anonim ***** válasza:
24%
Én annyaria vagyok magyar hogy már 1991-ben ki akartam menni USA-ba...
2014. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%

"Az a legrosszabb, hogy tizen-huszonévesek hazaárulóznak,"


Sz@rjál bele. Ha tettlegesség történik, istenadta jogod összeverni őket. Nem sokkal jobb sajna a Jobbikos átlagsuhanc, mint a cigány. Egyik se ér semmit. Jobb helyeken minden naplopó lumpen szemétláda börtönbe megy/éhenhal.

2014. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem is értem miért izgatod magad a kérdésen.Egy jobbikos véleménye annyit se számít mint egy lepkefing.
2014. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
A korcsosult fajú egyedeket el köll távolítani az országbul.
2014. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a magyar helyesírás szabályait betarthatnád, az még nem lenne nacionalizmus.
2014. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

... Fiume nem volt magyar soha. Sem Rijeka.


Amúgy csak a beszólók a mai divatirányzatot követik, nem minden róható fel nekik. Ma egy miniszterelnök kijelentheti, hogy vannak nemzeti magyarok (akik vele egyetértenek), és mindenki más nemzetáruló. Csak így egyszerűen. Aki nem tudja felmérni, hogy ez mit jelent, attól nem kérhető számon, ha egy miniszterelnököt utánoz.

Ha a gyűlölet, a lesajnálás, a rágalmazás hivatalos kormánystílus, akkor senki nem kárhoztatható, aki ezt teszi.

Legfeljebb azt mondhatjuk, sokan vannak, akiket már annyira függővé tettek, hogy erre kényszerülnek. Erősen csökken a higgadt, objektív, indulatokat kerülő megnyilvánulások száma. Itt tartunk.

2014. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Fiume nem volt magyar soha. Sem Rijeka. "


Te tényleg annyira tudatlan vagy, hogy azt hiszed ez két külön város? :S

2014. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Fiume nem volt magyar soha. Sem Rijeka."


Ne hazuggyál korcsi.

2014. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Miért nem lehet túllépni azon hogy Trianon megtörtént, veszteség volt, de ennyi."


Miért nem lehet túllépni azon, hogy a holokauszt megtörtént?

"Veszteség" volt, de ennyi.

2014. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!