Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik ezek a beszólogatások itt...

Mik ezek a beszólogatások itt a gyikon hogy ezért és ezért nem vagy magyar?

Figyelt kérdés
Hogyan gondolják egyesek hogy a nacionalizmust éltetik azzal hogy azt irogatják másoknak hogy nem vagy magyar? Tisztában vannak azzal hogy mit éltetnek az ilyen kijelentésekkel?
2014. máj. 15. 07:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Például aki elhagyja az országot és külföldről ossza az észt és hangoztatja hogy ő akkor is magyar.
2014. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Én nem is akarok vagyar lenni, jó nekem az, hogy magyar lehetek
2014. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%

Én le szoktam ...-ni az ilyesmit.

Ha nem vagyok magyar, hát nem vagyok magyar. Nagy ügy.

Azon sem bőgök, hogy nem vagyok német, francia, cigány vagy zsidó.

2014. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Mit vársz egy olyan oldaltól, ahol nagyrészt 12 évesek vagy velük azonos értelmi képességű felnőttek osztják az észt? Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, nem ők mondják meg, hogy ki magyar és ki nem.
2014. máj. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Trianononoznak, vissza akarják szerezni az akkori területeket, és az indok ennyi: mert magyar föld. Valamikor az volt de már nem az. Tengerpartunk is volt, híres kikötövel (Fiume) szóval azt is hangoztathatnák az itt magyarkodók. Miért nem lehet túllépni azon hogy Trianon megtörtént, veszteség volt, de ennyi.
2014. máj. 15. 08:07
 6/22 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, ez az úriember épp HOZZÁD szól :D


https://www.youtube.com/watch?v=8DGGIRe75e4

2014. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
0:22-től nézd
2014. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

"Például aki elhagyja az országot és külföldről ossza az észt és hangoztatja hogy ő akkor is magyar."


Azokat ki kell végezni.

2014. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

ma 08:08


Most mér' kell lepontozni Erdeit?

2014. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

"Hogyan gondolják egyesek hogy a nacionalizmust éltetik azzal hogy azt irogatják másoknak hogy nem vagy magyar? Tisztában vannak azzal hogy mit éltetnek az ilyen kijelentésekkel?"


Amúgy, kérdező, csak hogy a realitás talaján is tapodjunk egy keveset: te úgy mégis mit vársz az agyzsák jobbikosoktól? Még jó, hogy beszólnak, meg lehazaárulóznak. Ez a dolguk. Nekünk, többségnek meg az, hogy soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha-soha ne engedjük kormányra őket.

2014. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!