Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már 10%-on az LMP. Meddig...

Már 10%-on az LMP. Meddig mehetnek?

Figyelt kérdés

Az MSZP mélyrepülésben, a Jobbik második lesz, az LMP viszont duplázik az EP-választáson a Nézőpont szerint. Még van 1,5 hét és egy listavezetői vita, konstruktív javaslatokat az EU megújítására pedig eddig csak az LMP-től hallottam, Bajnaiéknak még EU programja sincs. Meddig mehet még az LMP? 12-13% szerintem reális, ilyen rövid idő alatt az is látványos növekedést jelentene.


[link]



2014. máj. 13. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Én örülnék neki. Remélem sikerül 10%-ot elérni. Bár azért 1 hónap alatt ennyit emelkedni? Hát nem tudom h meglehet-e, de akkor is reménykedem benne.
2014. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Őszödi Ferenc ***** válasza:
4%

Hmm... lehet, legközelebb velük kellene összeállni, és nem a libással? Hmm... hmm...

Elgondolkoztattál.

2014. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Csakhogy az LMP nem fog összeállni egyikkel sem ;)

LÁJK!:)

2014. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

"Már 10%-on az LMP. Meddig mehetnek?"


Hja :D

Kár, hogy nem a parlamenti választáson állnak 10%-on, hanem a tét nélküli EP-képviselős bulin.

2014. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
A Kálmán Olgás interjú óta gyakorlatilag akármeddig. Kár, hogy zöldek és baloldaliak, de például a Jobbikra egy kifejezetten szalonképes alternatívát tudnak nyújtani.
2014. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

"de például a Jobbikra egy kifejezetten szalonképes alternatívát tudnak nyújtani."


Ez mondjuk igaz.

2014. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Át fogják venni a bukott MSZP-töl a baloldalt. Éppen itt az ideje.
2014. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

"Át fogják venni a bukott MSZP-töl a baloldalt. Éppen itt az ideje."


A gond csak az, hogy az igazán sz.a.rrágó volt balos vezetőket (Gyurcsány, Bajnai, Fodor, Jávor Benedek) sosem tudják leállítani, azok az istennek nem fognak felhagyni a politizálással. Fokozottan igaz ez a két nagyra, a Sorosék által pénzelt Bajnaira, meg a mára már teljesen elmebeteg, magából abszolúte kifordult, megvadult Gyurcsány Ferire.

Persze ha jobban belegondolunk, még csak nem is ezen múlik a dolog, hanem leginkább azon, hogy az ország harmadát, azt a rengeteg embert, akinek bármiféle MSZP-s kötődése volt az utóbbi 25 évben, kellene meggyőznie majd '18-ban az LMP-nek. Nem tudom mi lesz itt, de érdekes lesz, az biztos. Csak éljünk addig.

2014. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Őszödi Ferenc ***** válasza:
45%

ma 13:52

iszom szavaidat, és lájkollak!

2014. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát én remélem nem fognak összeállni senkivel. Eddig kitartottak az elveik mellett, ez nekem szimpatikus. Szerintem akár az mszp váltópártja is lehet. Én jobboldali vagyok, de szerintem a baloldalon ez most az egyetlen komolyan vehető párt.(Legalább is azok közül amik bejutottak az o.gy.-be)
2014. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!