Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A leventésekkel van valami...

A leventésekkel van valami "problémája" a balosoknak? Csak mert nagyon szeretnek gyűlölködni, ezért mindig találnak valakit maguknak, akire ráfognak valamit, és utálhatnak (lásd Horthy). És nem tudom, hogy hogyan állnak a leventésekhez.

Figyelt kérdés
Persze, ha egyáltalán tudják, kik ők.
2014. máj. 10. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kik ezek.
2014. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolod, hogy kicsit tiszteletlen vagy, amikor úgy utalsz rájuk, hogy "ezek"? Mert pedig az vagy.
2014. máj. 10. 11:01
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Én se tudom, hogy kik ezek.
2014. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Akkor mondom másképp.

Én nem tudom h mik ezek. Így jó? Nem mi?

Én nem ismerem ezeket. áá így se jó.

Én nem tudom kik ezek az izék. ehh..

Én nem tudom h az általad nagy tiszteletnek örvendő leventék kicsodák. Talán már így jó lesz.

2014. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor mi a francnak írsz ide amúgy? Rohadtul hidegen hagy, hogy mit nem tudsz. De a tudatlanságodat gondolom minden helyzetben ilyen büszkén felvállalod.

Ennek az elsőnek, ennek a 3.-nak és ennek a 4.-nek a kommentjét pedig jelentem, mert nem a kérdésre válaszolnak. Ha ennyire futja az eszedből, kakor inkább maradj csöndben.

2014. máj. 10. 11:55
 6/18 anonim ***** válasza:
2014. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6: most hogy jön ide ez a talpalávaló, idegesítő alak?
2014. máj. 10. 12:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre nem lehet normális választ adni..
2014. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért hülye a kérdés? Ha valamiről nem tudod, hogy micsoda, akkor az már hülyeség? :D Ez a balos logika, le sem tagadhatnád magad! Megkérlek, hogy a továbbiakban ne szabotáld a kérdésemet, a következő komment egy értelmes balostól jöjjön (de lehet nem balos is, ha tudja miről van szó).
2014. máj. 10. 12:10
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

A Levente egy intézmény volt Magyarországon.

1921-től egészen 1945-ig működött.

Lehetett volna nevezni akár egy országos ifjúsági szervezetnek is.A fiatal fiúknak adtak katonai előképzettséget, illetve nemzeties szellemű nevelést.


Minderre azért volt szükség, mert a Trianoni békeszerződés lekorlátozta a magyar haderőt, a volt kormányunk viszont ezzel a leventeszervezettel megkerülte a Trianoni korlátozást.Papíron ugyanis más volt a Levente szervezet, mint a valóságban.


Mellesleg a balosok biztos utálják őket.

2014. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!