Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izrael miért okés, míg Oroszor...

Izrael miért okés, míg Oroszország/Kína/Irán meg nem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Kinek okés Izrael és kinek nem Oroszország, Kína és Irán?


Pont olyan értelmezhetetlen kérdés, mint amit tegnap feltettél, hogy mi az emberek problémája a Magyar Gárdával.

2014. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amikor a kormányzat vagy egy párt Izraellel van nagyon jó kapcsolatban, nyalja fényesre az ülepét, akkor nem háborognak, de ha a felsorolt 3 keleti ország valamelyikéhez közelednek, akkor háborognak az emberek. A Fidesz vagy a Jobbik kapcsán az egyik leggyakoribb ellenérv az, hogy jóban vannak az oroszokkal / kínaiakkal / perzsákkal.
2014. máj. 3. 17:17
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Melyik párt nyalja fényesre Izrael ülepét?


És egyáltalán ez mit jelent?

2014. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Mert sok a zsidó.

Tudna nekem valaki linkelni olyan hírforrást, ahol Izraelt elítélik???:)

Jah h nem, mert mindig meg van magyarázva?

H segélyt szállító hajók nemzetközi vizeken a zsidókra támadnak???

Olyan furcsa;)

2014. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

1) Izrael demokratikus ország (ellenben Kínával és Iránnal), ami nem nyomott el minket az elmúlt 80 év nagyobbik részében (ellenben Oroszországgal).

2) Izraelnek nem adósított el a kormány egy titkos szerződés alapján minket 20 évre...

3) Mi az, hogy Izraelt nem kritizálják? Akkor ti mit csináltok folyamatosan?

4) Mutass egy olyan megállapodást, ami bizonyítja, hogy mi hogy benyalunk Izraelnek. Mert erről már jó sok dumát hallottam, de bizonyítékát még egyszer se láttam.

2014. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Én eddig nem láttam olyan híroldalt, ahol elítéltek volna bármilyen államot. Ilyet linkelnél te légyszíves? A híroldalak lehozzák a tényeket, nem pedig ítélkeznek.


Izrael pl.: (hol ítélik el?)


[link]


[link]


Irán pl.: (hol ítélik el?)


[link]


[link]


Én krvára nem látom, hogy bármikor is bárkit elítélnének a sajtóorgánumok. Lehoznak egy cikket, és kész, nincs benne, hogy "fúúúj rohadt Irán!", "fúj rohadt Izrael!".

Nem kéne állandóan rettegnetek, meg ellenségeket keresnetek, marhára nem lehet vidám életetek. Tudom, én vagyok az agymosott birka, aki bigbrotheren meg zsindexen és társain él. Ez is nettó f..aszság.

2014. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Azért Izrael sem olyan demokratikus ám.

Egy nagyon jól álcázott, kézi vezérelt állam.


Magyarországnál autokratikusabb.

2014. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Izrael demokratikus ország"


Jimmy Carter vagy John Kerry szerint inkább apartheid ország, mintsem demokratikus. Az izraeli betonkerítés, ami mesterségesen elválasztja az arab lakosságot a zsidóságtól, nem demokratikus. Vagy a bevándorlók kiutasítása, Európába vagy Afrikába küldése sem demokratikus. Vagy a bevándorló etióp zsidók kémiai kasztrálás sem demokratikus.



" nem nyomott el minket az elmúlt 80 év nagyobbik részében ellenben Oroszországgal "


Nem Oroszország nyomott el minket, hanem a Szovjetunió. Megtanulhatnád, hogy van különbség a kettő között.



"Izraelnek nem adósított el a kormány egy titkos szerződés alapján minket 20 évre... "


Ha Izraelnek vagy az EU-nak vagy az USA-nak adósított volna el minket a kormány, akkor is háborognátok ? Eddig úgy vettem észre, hogy a hitelező személye miatt háborogtok és nem az adósság miatt.



"Mutass egy olyan megállapodást, ami bizonyítja, hogy mi hogy benyalunk Izraelnek. Mert erről már jó sok dumát hallottam, de bizonyítékát még egyszer se láttam."


Hetente van Izrael vagy a zsidóság melletti rendezvény az országban. Vagy a "baloldali" pártok veszettül támadják Iránt, terroristázzák, közben Izraelt a demokrácia földjének nevezik ...

2014. máj. 3. 17:47
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Tehát akkor tud valaki linkelni olyan hírforrást, amiben leírják, h a zsidók jogtalanul háborgatták a népet?

Mert a belinkelt két forrás "izgalmasan" kezdődik, majd persze a végén kiderül, h már megint mindenkivel baj volt, csak a zsidókkal nem;)

2014. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan mivel kapcsolatban kellett volna őket elítélni? Ha ezt elmondanád, akkor jobban ismernénk a helyzetet.
2014. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!