Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy taktikai atomtölteteket vetettek be Szíriában?

Figyelt kérdés

Itt a forrás:


[link]


Más is hallott erről? Valóban igaz, vagy csak szenzációhajhászás?



2013. aug. 9. 00:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Közben ezt találtam még:


[link]


Van videó is, ami azért eléggé meggyőzőnek hat, nem? Nyitott vagyok bármilyen válaszra.

2013. aug. 9. 00:36
 2/9 Vadkan01 ***** válasza:
Elég gombafelhő alakja van, már csak az érdekelne, hogy volt-e sugárzás, mert ha volt akkor tényleg atomfegyver.
2013. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arról semmit nem olvastam, hogy volt-e sugárzás. Valószínű, hogy a napokban az is kiderül.
2013. aug. 9. 01:01
 4/9 Vadkan01 ***** válasza:
Bár jobban megnézve nem lehet atomfegyver, mert hiányzik a fény és lökéshullám. Így néz ki egy igazi http://www.youtube.com/watch?v=4RKXuQ8lOe8.
2013. aug. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na ez az, amihez nem értek. Lehet, hogy igazad van; de én arra is gondoltam, hogy amit linkeltél, az nagyobb bomba volt, mint ami a másik videón látható. Ezért nem volt akkora villanás.


Mindegy végül is. Hogyha volt atom, holnap úgyis ettől fog zengeni -ha más nem-, az összes "alternatív" magyar hírportál.

2013. aug. 9. 01:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Valami lőszerraktár volt ott és az robbant be.

Amúgy nem lehetett atom, mert hiányzott a villanás, ami a maghasadás jele.

2013. aug. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez lassan 2 hetes és egy lőszerraktár volt, de a hivatalos média nem nagyon számolt be róla, mivel a videón látható gomba felhő pánikot keltet volna. Ha jól emlékszem 50 halálesetről volt szó pár órával a robbanás után.
2013. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szimpla gyújtóbomba volt ami telibe kapott egy lőszerraktárat, de nyilván ez nem akadályozta meg az alternatív médiát, hogy feltehetőleg az IDF által levezényelt nukleáris holokausztot emlegessen.


Amúgy a hír se éppen mai csak hát a szabadgondolkodók nem egészen reguláris tudatába elég lassan jutnak el időnként az információk:


[link]

2013. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MOAB-ot lőttek a fegyverraktárra, ezt szokták nevezni sugárzás nélküli atombombának is. Hatalmas robbanóereje van, de nem hagy maga után radioaktivitást, bár ettől függetlenül meghalt eddig 60 ember, várjuk hogy mikor kezdik el fizetni a zsidók a kárpótlás fizetését, állítják katonai biróság elé a háborús bűnösöket, bejelenti a média az izraeli termékek bojkottkampányát, és a többi dolgot, ami ellenkező esetben nem maradna el.
2013. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!