Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tesz a magyar föld védelme...

Ki tesz a magyar föld védelme érdekében valamit a Jobbikon kívül? Én rajtuk kívül senkit nem látok, aki érdemben, megoldást kínálna a problémára.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 22:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Haza csak ott van, hol jog is van,

S a népnek nincs joga."

Ha esetleg Petőfit húznál az érettségin...

Szerinted mit jelent a szó: haza? anyanyelv?

2014. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 rémuralom ***** válasza:

Nincs az érettségin ilyen kérdés. Tudom, hogy nincs, én ugyanis már túl vagyok rajta.


A haza egyébként olyan helyet jelent, ahol az ember otthon érzi magát. Nekem nem hazám példának okáért Nyíregyháza és környéke, mert a büdös életben nem jártam még ott. Így aztán hullára nem érdekel, ki a Szabolcs megyei szántóföldek tulajdonosa. De engem még csak az sem zavarna, ha a szomszéd telek vagy a hazaúton a vonat ablakából látott random szántó egy holland vagy egy lengyel gazda tulajdonában lenne. Te pedig még mindig nem mondtál semmi értelmeset, amiért zavarnia kéne, megint csak a romantikus nacionalizmusoddal jössz (aminek Petőfi iskolapéldája). Innen kezdve talán jobb is, ha ezt abbahagyjuk, mert amíg nem mondasz valami észérvet, addig tök esélytelen, hogy a legkisebb mértékben is meggyőzz.

2014. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!