Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszt ezt tényleg megmeri...

A Fideszt ezt tényleg megmeri lépni vagy csak egy olcsó kampányfogás?

Figyelt kérdés

[link]


Azért gondolom, hogy lehet kampányfogás, mivel közelednek az önkormányzati választások.A Fidesznek muszáj rendpártinak mutatnia magát, nehogy a Jobbik kifogja a vitorlájából a szelet.


A másik, ami miatt szerintem nem meri megtenni, hogy nemzetközileg beszólnak nekik, hogy kilakoltatják "szegény színeseket" , micsoda rasszisták.


Az MSZP ezen szemetét el kell valahogy takarítani.



2014. ápr. 24. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Eleve egy baromság a kilakoltatási moratórium.

De ezt úgysem lépik meg, ehhez nincs tökük a lábuk között...

2014. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes.... szerintem meglépik.
2014. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
2010ben egy süllyedő hajót kellett kormányozni, nem lett volna szerencsés indulatokat generálni országon belül. Most másabb a helyzet az internacionalista baloldal bizonyítottan nem tud visszatérni és az ország helyzete is lényegesen kedvezőbb! Ez azzal jár, hogy több konfliktust is felvállalhatnak.
2014. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fideszes miskolci polgármesterjelölt ezzel kampányol,legalábbis ezt láttam facebookon,az oldalán.


Most az mellékes,hogy kiről,milyen személyekről van szó,vagy hogy hogyan élnek,de azzal kampányolni,hogy lakoltassanak ki embereket elég gusztustalannak tartom.Illetve azt,hogy ezzel akarják megnyerni a választást.

2014. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!