Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jogvédők most a HírTV-re...

A jogvédők most a HírTV-re támadtak rá?

Figyelt kérdés

[link]


Ennyire unatkoznak?Nincs más dolguk?


A HírTV tényleg egy Fideszes pártcsatorna, de bűnesetek bemutatásánál a legobjektívebb,az egyetlen csatorna ami azért kimer mondani dolgokat.

És most ezt is megszüntetnék ezek a kettyósok?


Legjobb lenne mindenféle állami támogatást megvonni ezektől a szervezetektől, mivel elég elfogultak.



2014. ápr. 24. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarok erről a konkrét esetről véleményt írni, nem is olvastam el cikket.


Annyit tennék hozzá, hogy az ATV volt az egyetlen csatorna ahol a Fidesz meg az Összefogás kampányrendezvényét is közvetítették. Megszakítás nélkül. Erre megbüntetik mert az Összefogásnak a rendezvényén valami kampányvideót is közvetítettek(élőben ment). A Fidesz miatt nem büntették meg őket.


A másik eset a Klub Rádió. A baloldali politizáló rádió, amit több év bírósági tárgyalások sorozata után engedtek csak ingyenes sávra. Addig meg fizetniük kellett az 50 milkókat félévente.


Egy csomó más példát lehetne még hozni, hogy mennyire elfogult mindenki. Magyarországon felháborodni, mert valaki elfogult valamelyik párttal, naivitásra utal. Meg felesleges is, úgyhogy ne tedd kérdező.

2014. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden jogvédő szervezetet amely a hatalmat arra kényszeríti hogy az általa korábban deklarált és jogszabály szintre emelt törvényeknek; amik az állampolgárok jogairól és az állam kötelességeiről rendelkezzenek, érvényt szerezzen, fel kell oszlatni, férfi tagjait tradicionális szokások mentén felkoncolni, asszonyait pedig köztulajdonná tétetni!


A támogatás megvonása (amit nem is fogadnak el elvből, csak a finánctőke csecsén lógnak ) ezen nem segít, egy igaz nemzetvezetőnek ennél erélyesebbnek és kevésbé megalkuvónak kell lennie. Radikális változásra van szükség!

2014. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te milyen választ vársz? Te, aki bármit csak HírTV szemmel, füllel ért meg. Amit ott megmondanak, az a tuti, mindenki más hazudik. Ez a te szemléleted, a kérdésedből sugárzik. Mit tegyen ehhez az ember még hozzá? És minek?
2014. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetro ***** válasza:
52%
A HírTv a romákat folyamatosan negatív értéktársítással ábrázolja, kizárólag. Ez azért nem titok... Erre van kereslet, ők meg a kínálat. A jogvédő szervezetek meg küzdenek a rasszizmus ellen. A két dolog itt találkozik. Nem tudom melyik része meglepő számodra...
2014. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan ország, ahol sikerrel vették fel a harcot a rasszizmus ellen? Szerintem nincs, de azért csak vívják reménytelen szélmalom harcukat.
2014. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
A HírTv egy propaganda eszközökkel élő álságos és manipulatív televíziós csatorna, amely a fidesz érdekeinek megfelelően kreál, ferdít el és közöl különböző ügyeket. Ennyi. Már terveztem egyébként, hogy legalábbis az ismertebb műsorokat elemzem médiaetikai és propaganda eszközök szempontjából. Van mit rajtuk. Manipulatív szemétség az egész. Ennél estél te is áldozatául kedves kérdező, és ezért gondoltad mindez idáig, hogy "balliberális" vagyok. Jelentem, nem! Egy független gondolkodó vagyok...
2014. ápr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!