Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A megélhetési jogvédők miért...

A megélhetési jogvédők miért balhéznak egyoldalúan?

Figyelt kérdés
Az előállítottak családtagjai, ismerősei összeverődtek a rendőrkapitányság épülete előtt, agresszív magatartást tanúsítva megpróbáltak behatolni a rendőrség területére. A rendőrség ezt határozott fellépéssel megakadályozta, felszólította az összegyűlteket arra, hogy fejezzék be a garázda magatartást. A felszólításnak a mintegy 40 fős, férfiakból és nőkből álló társaság nem tett eleget, hangadói a „Támadjuk meg a rendőrséget!”, a „Felrobbantjuk a rendőrséget!” felkiáltásokkal továbbra is garázda magatartást folytattak. A csoportosulás a rendőrkapitányság kerítését rángató, az azon átmászni próbáló hangadóit a rendőrök kiemelték, a rendőri intézkedésnek ellenszegülő, az igazoltatást megtagadó, a rendőrökre támadó személyek közül öt főt közterületen, később pedig egy főt egy közeli épületben elfogtak és előállítottak. A rendőri intézkedés során egy fő az előállítása közben tanúsított passzív ellenállása miatt könnyű sérüléseket szenvedett, négy főt a mentőszolgálat szállított kórházba, mert a gázspray miatt fájlalták a szemüket. A rendőrök közül négyen szenvedtek kisebb sérüléseket. "
2012. nov. 25. 17:00
 1/7 doboszoli ***** válasza:
96%

Teljesen méltányosnak tartom a rendőrök fellépését.

Ott azért ne tartsunk ebben a fene nagy "jogvédősködésben", hogy a ló döntse el, mikor megyünk szántani...))

2012. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Aki a rendőri felszólításnak nem tesz eleget, az szabálysértést követ el. Innen kezdve jogos az előállítás, az ellenszegülőkkel szembeni kényszerintézkedés.

Nem tudom, mi itt a probléma?


Pedro

2012. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi a célod ezzel a bemásolt jegyzőkönyv-részlettel.

Naponta minimum 15 ilyen keletkezik...

2012. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

"Aki a rendőri felszólításnak nem tesz eleget, az szabálysértést követ el. Innen kezdve jogos az előállítás, az ellenszegülőkkel szembeni kényszerintézkedés. "


Szerintem a cigányok balhéztak és ők voltak nagyrészt a hunyók...

DE!!!!!!


A jogvédők nem változtatgatják a hozzáállásukat kényük kedvük szerint!!!

Vagyis ha 2006-ról van szó akkor is rendőri erőszakról és túlkapásokról beszélnek és harcolnak!

És ha a mostani esetről van szó akkor is vizsgálatot követelnek és harcolnak!


Én igenis tisztelem bennük hogy szilárd elveik vannak és nem olyanok mint a Jobbikosok akik 2006-ot példának tekintik a rendőri terrorra és kemény felelősségre vonást követelnek csak azért mert jobbikosok ellen is elkövették!

Míg ha egy cigányt vernek meg pontosan ugyan így akkor "nagy magyar valóságról" beszélnek és dícsérik a rendőrség határozott fellépését és még több ilyet akarnak!


Mint amikor kijött hogy mennyi cigány elkövetőt fognak el az igazoltatásokkal és kocsik átvizsgálásával és egy emberként az összes jobbikos követelte a gyakori igazoltatást és a kuruc meg az összes jobbikos oldal tele volt azzal hogy csak az nem akarja hogy igazoltassák akinek takargatni valója van és annál keményen rendőri erőszakot kell alkalmazni!

DE!!

Amint felrakta Vona a videót amiben igazoltatják és a rendőr hebegve kér bocsánatot amiért a képviselőt meg merte állítani a mentelmi jogával... Na ott meg azonnal űldöztetésről, hadjáratról, jogtalanságról beszélnek!!!

Magyarán pontosan UGYAN AZOKAT az érveket használják mint amikor cigányt igazoltatnak és az "ellenáll"!


Nem tudom itt mi történt! Ki kell vizsgálni!

És tudom hogy mennyire tudnak túlozni vagy balhézni a kisebbségiek... de akkor is a vizsgálatnak kell eldöntetnie hogy mi történt! És pártatlanul!!

2012. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy volna elméletileg reális,hogy ha általános Magyar Laci bácsit bántják akkor is hőbörögnek de ilyet még nem hallottam,de ha egy integráltra valaki csúnyán néz már ott vannak falkástól.Én azt is felháborítónak tartom hogy a média ugyan így,egyoldalúan félre tájékoztat.
2012. nov. 25. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:

"Úgy volna elméletileg reális,hogy ha általános Magyar Laci bácsit bántják akkor is hőbörögnek de ilyet még nem hallottam"


Kérdező!

Komolyan kérdezem! A "nem hallottam" az azt jelenti hogy nem is néztél soha utána és így nem tudod és a mostani eseten kívűl nem is nagyon tudsz felsorolni mást vagy azt hogy már az én írásomat sem olvastad el amiben leírom hogy a 2006-os eseményekért is szót emelnek folyamatosan!


És remélem a következő részt is elolvasod mert nekem ott változott meg róluk a véleményem!

Nem tudom megtalálnám-e a cikket amit írtak de amikor kijelentették egy zsidózó jobbikos esetén hogy még ha nekünk nem is tetszik de az is csak véleménynyilvánítás volt és joga van hozzá... na azon egy jó ideig nem tudtam napirendre térni. Persze számított hogy az a jobbikos nem gázkamrába akarta küldeni őket csak valami mást bírált rajtuk de akkor is.

Szóval onnantól én igenis tisztelem bennük hogy elveik vannak és nem váltogatják össze vissza attól függően hogy mi kényelmesebb!


Szóval bocs de igenis felháborít amikor azt állítod hogy csak a cigányokért állnak ki.. és állítod úgy hogy garantálom hogy soha nem is néztél utána!!!!

2012. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért balhéznak évszázadok óta, hogy megvédjék azokat, akik ezért cserébe megvetik és leszólják őket, pl. Téged.
2012. nov. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!