Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik szavazók: támogatjátok...

Jobbik szavazók: támogatjátok az oroszokat?

Figyelt kérdés
A vörös csillagokkal és szovjet zászlókkal együtt?
2014. ápr. 22. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

"Ja HakapesziM, csak éppen Oroszország egy putri."


Magvas elemzés, de az a Föld legnagyobb országa, valami tíz időzóna, rengeteg nemzetiség, négy számjegyű km jelző táblák az utakon, irdatlan távolságok, szélsőséges időjárási körülmények. Van Nyugatot megszégyenítő fejlettségű része és szegény is valóban. Mellette atomhatalom. Semmiképp sem putri, egyre kevésbé az.

2014. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Igen támogatjuk.

A vörös csillagok és szovjet zászlók csak díszletek, nem a szovjet rendszert sírják vissza, hanem arra emlékeznek, hogy országuk az ő szemszögükből tekintélyes nagyhatalom volt.

Tulajdonképpen a mártír II. Miklós cárra és a orosz birodalomra kellene inkább emlékezzenek, de rövid az emlékezetük.

2014. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljes mértékben támogatom. A vörös csillag és a szovjet zászló kapcsán pedig csak azt tudom elmondani, amit bármelyik emberről is: Festhet valaki magára akármekkora horogkeresztet, ha úgy él, mint egy cigány, akkor ő ettől nem lesz náci, vagy hordhatnak a füves hippik che guevara pólót, de ettől nem lesz kommunista, ha liberálisként viselkedik. Az oroszokra is ugyanez igaz. kirakhatnak akárhány vörös zászlót, ma Oroszország nyomokban sem hasonlít Sztálin országához.
2014. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

Az tény, hogy szövetségesekre szükség van. Az is tény, hogy saját érdekeinket tűzzel-vassal védeni kell.

Nem országot kell támogatni elsősorban, hanem törekvéseket, elképzeléseket, gazdasági programot. Ebből a szempontból jelenleg az EU számomra ellenszenvesebb, mint Oroszország.

2014. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne, ha Magyarország kelet és nyugat között állna, ahogy mindig.


Magyarország, a magyar értékrend sosem volt liberális nyugati, de ortodox keleti sem.Valahol mindig a kettő között volt.

2014. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
92%
Inkább azt kellene megkérdezni melyik ártott többet, a Nyugat vagy az orosz.. Nem istenítem az oroszokat, de ha jobban figyelembe veszem még mindig többet ártott a Nyugat Magyarországnak mint az orosz. Csak pár példa: ki védte meg Európát a török veszedelemtől? És volt e segítség? Ajándékba kaptunk a Nyugattól egy trianoni szerződést, plussz 56-ba is ki hazudott nekünk? Had ne soroljam. Ma sem lenne máskép. Ellenben én a jövőt Kelet fele látom de ez csak vélemény.
2014. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én teljesen el vagyok képedve.
2014. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én a Jobbikot támogatom és azt mondom, hogy nem akarok oroszokat, sem nyugati faxságokat. Nekem az fontosabb, hogy Magyarország jobb hely legyen, kevesebb bűnözéssel. A cigányprobléma kezelésével(nem haláltáborokra gondolok, hanem a kivételezés megszüntetésére), a mezőgazdaság fejlesztésével stb. Nem kellenek más országok. Szövetségesnek nem akarnám az oroszokat, mert megint megszállás lesz a vége. Szövetségesnek szerintem a lengyelek, a csehek, és az északi országok lennének a jók.
2014. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!