Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne alérni a választá...

Hogy lehetne alérni a választással, hogy a Rosszak ne jussanak be az EP-be?

Figyelt kérdés
Tudom:mindenki tudja kikre gondolok
2014. ápr. 19. 15:47
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Mit hazudtam válaszoló. Már a hallhatót se hallod?
2014. máj. 21. 20:15
 32/35 anonim ***** válasza:
76%

azt hogy elengedi az EU a gyilkosokat. nem engedik el, max bírói felülvizsgálat van 25-30 után, ettől még nem engednek el senkit. és aláírtuk ezt az egyezményt, be kell tartani


eddig egy gyilkost engedtek el, az a fidesz volt, az azeri baltás gyilkost

szal szerintem a fidesz ebben a témában kussoljon, Orbánnal az élen

2014. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Vagy mindaz rád vonatkozik amit írtál!!!!
2014. máj. 22. 07:12
 34/35 anonim ***** válasza:

mi vonatkozik rám? hogy hazudtál, vagy hogy elengedték az azeri gyilkost, pont azok akik most hangosan óbégatnak, hogy az mszp meg az eu a gyilkosok pártján áll?


ha valamit tesz a fidesz, mindig rákeni a másikra

olyanok mint a Nestlé reklám, igyál még egy kakaót és fogd rá a nyuszira

2014. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Talán azt se tudod miről van szó. fenn áll a veszélye,hogy a 25 év után szabadonengedik az addig bezárt gyílkost. ettől félnek a védtaelen emberek és ezért beszél majd ellene az eu-ban Orbán és persze minden tisztességes életet élő ember.Ha így érted jó,ha nwem úgy is. Nem mi döntjük el hogy gogy legyen.
2014. máj. 22. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!