Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok, szerintetek...

Kedves jobbikosok, szerintetek van helye az lmp-nek a magyar politikában?

Figyelt kérdés

hogy általában a baloldali pártokról (pl: mszp, dk) mi a véleménye a jobbikosoknak, azt sejtem.


Viszont az lmp (ami a közhiedelmekkel ellentétben inkább baloldali, mint jobboldali párt) szerintetek ugyanabba a bűnöző kategóriába tartozik, mint mondjuk az mszp, vagy olyan hozzáállása van a politikához, mint a jobbiknak, csak más megoldásokat kínál a problémákra?


2014. ápr. 17. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vágó Gábor volt a leginkább ...ű

Hát szerintem Ő mondta ki a legjobbakat!

Hol van?

Nélküle az LMP nulla!

Bár örülnék ha új pártot alapítana!

2014. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobbik szimpatizáns vagyok, és én is azt mondom hogy 100x inkább az LMP mint a baloldal vagy a fidesz.
2014. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen van.Hitelesnek tűnnek.Nem sok programjuk van, de ami van az jó és kivitelezhetőnek tűnik.Nem szeretem, ha valaki sokat és nagyot igér.Igérjen inkább keveset de azt tartsa be.Mindenképp hasznosabb lett volna, ha most ők nyernek.Többet kéne hallatni a hangjukat, mert úgy gondolom,még kevesen ismerik őket.
2014. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok, és nem szeretem az LMP-t, de olyan szempontból tisztelem őket, hogy vannak olyan emberek a soraik közt, akik még vallják azt az elvet, hogy egy vitában mindenkit meg kell hallgatni pártállástól függetlenül. Ameddig ez igaz rájuk, addig van helyük a politikában.
2014. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!