Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért vesztet...

Macungo kérdése:

Szerintetek miért vesztet megint a baloldal?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy az ilyen válaszokat, mint hogy csaltak vagy lejtett a pálya mellőzzük, mert a régi választási rendszerben is nyertek volna és az internet világában nincs olyan, hogy több a jobboldali sajtó.. A csalás meg az EBESZ és a delegáltak miatt is kizárt. Tehát tényleges politikai hibákat és megszólalásokat, szóval konkrét okokat kérek, ha lennétek szívesek..

#választás #baloldal #vereség okai.
2014. ápr. 15. 20:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mesterházy szerint köze van az MSZP cigányokhoz való hozzáállásának.
2014. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ilyet hol mondott??
2014. ápr. 15. 21:00
 3/25 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elemezte, hogy a cigánykérdéshez való hozzáállásuk miatt lehet szavazatokat vesztettek.

2014. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Aha, köszi...
2014. ápr. 15. 21:07
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

Nálam az a kérdés, hogy ki a fene szavazott rájuk a nyugdíjasokon kívül?

- A "párt" nevét is meg kellett változtatni, mert nem néztek alaposan utána, hogy milyen nevűek vannak még.

- 8 év alatt feléltek 3 miniszterelnököt.

- Fetó is "bevallotta", hogy nem csináltak semmit.

- Példának az oktatást hozom fel, hogy Gyurcsány és az Mszp elképzelései nem egyeztek, ezért a választások után beszélnék ezt meg.


Ilyenek után ki a fene szavaz rájuk? Egy eszméletlen fontos dolgot választások után beszélnének meg. Így hogy lehet indulni könyörgöm? Szánalmas az egész banda. Annó 18 évesen a szüleimre hallgatva rájuk szavaztam (12 éve), azóta a 63 és 59 éves nyugdíjas szüleimnek is felnyílt a szemük, hogy ennél a bandánál nem stimmelnek a dolgok.


Hozzáteszem: egyikünk sem Fideszes, ők is dettók ilyenek, csak okosabban csinálják és egy szóval választást tudnak nyerni.

2014. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

"az internet világában nincs olyan, hogy több a jobboldali sajtó.."

Dehogy nincs. A választásokat pont azok döntik el, akiknek ki lehet szúrni a szemét egy rezsicsökkentéssel, akik számára az internet világa szinte teljesen ismeretlen, és mivel már nem dolgoznak, egész nap csak a TV bámulásával vannak elfoglalva.

Azért nyert a Fidesz, mert a 2006-2010-es időszakban elvette az MSZP nyugdíjas szavazóinak egy részét. És nekik aztán tök mindegy, hogy mit csinálnak, amíg a HírTV azt mondja, hogy minden szép és jó.

Bocs hogy ki kell ábrándítsalak, de a szavazatok kb 80%-a azon dől el, hogy kinek megy jobban a propagandája a TV-ben. És a Fidesznek. Most megmondom neked, hogy 2018-ban, és valószínűleg 2022-ben is nyerni fognak, mert gyakorlatilag médiamonopóliumuk van.

2014. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem ábrándítottál, ki mert én nem gondolom, hogy mindenki a TV-ből tájékozódik, szerintem az emberek többsége nem a médiából, hanem saját élethelyzetéből és környezetéből táplálkozik tapasztalati úton dönt és a szemének hisz..


Ha nyugger, ha nem.. Az pedig aki HírTv-t tud nézni az ATV-t is aminek a nézettségének a nagy részét szerintem jobb oldali emberek adják.. Mert én is többet nézem, mint a HírTV-t és még is jobboldali vagyok. Ez nem jelent semmit, hogy mint nézek és ott mint mondanak.

2014. ápr. 15. 21:17
 8/25 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem egyre több idős ember internetezik..
2014. ápr. 15. 21:20
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

Miért?

Mert szétlopták és tönkretették az országot hmm??

Valami nem dereng 2006ból és 2010ből?

Az a vicces hogy egyáltalán annyijuk van amennyi.

2014. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted, a magyar már nem felejt, mint régen.
2014. ápr. 15. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!