Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot nagyon csúnyán...

A Jobbikot nagyon csúnyán helybenhagyták?

Figyelt kérdés
Sehol nem bírtak egyéni választókerületben nyerni. Pedig még kormányváltásról is szó volt, Vona számtalanszor nyilatkozta, hogy így meg úgy kormányt fognak váltani. Csak nem hazudozott?

2014. ápr. 12. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hazudni és többet várni a szavazóktól az azért nem ugyanaz. Amúgy, ha jól tudom jobban szerepeltek most, mint 4 éve, így nem mondanám, hogy csúnyán helybenhagyták őket.
2014. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez legyen a legnagyobb ""hazugságuk"" az életben... De ez amúgy sem minősül hazugságnak, legalább is normális ember nem tekinti annak.

Az emberek hagyták cserben, igen.

Főleg az a sok nem szavazó.

2014. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Mi köze van annak, h azt remélte, h kormányváltás lesz meg a hazugságnak?

Itt szerintem téged hagytak helyben és sérült erősen az agyad.

2014. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Mi köze van annak, h azt remélte, h kormányváltás lesz meg a hazugságnak? "


Nem így fogalmaztam, és ő sem. Azt mondta, nem azt remélte. Számtalan interjún kifejezetten azt mondta Vona, de más jobbikos pártemberek is, hogy kormányváltás lesz, a Jobbik váltja majd a fideszt. Na most ez nem következett be, ugye.

2014. ápr. 12. 18:12
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Logikus, hogy egy gyors eredményt akaró, radikális párt, radikális célokat tűz ki. Kormányváltást, győzelmet tűztek ki célul, nem most, de már 2010 - ben is. Tudva levő volt, erre nagy esély nincs. Nem baj, kis lépésekkel kell haladni, Ha ügyesen építkeznek, nem puhulnak el, nem adják fel elveiket, felülkerekednek a belső ellentéteken még sikerülhet. Nem régi párt még, 2006 - ban még a MIÉP - pel indultak együtt. Ma meg harmadik, ha nem második erő. Közben hol vannak ma már egyes "nagy" pártok, MDF, SzDSz?

Sok tekintetben nem érték el - a magasra tűzött - céljaikat, de csúnyán helybenhagyásról nemigen beszélhetünk.

2014. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tudta, hogy most még nem nyerhetnek a Jobbikosok. Főleg, hogy Magyarország tv-nézői csak annyit tudtak róluk,(hála orbánnak) hogy nácik, rasszisták, ami nem igaz,(sőt ellenkezőleg) de az agy-mosottak nem vették a fáradságot, hogy utána nézzenek. Ezért 2 lehetőség maradt számukra: a szemkilövetős gyurcsány, vagy a stadionépítő rezsiharcos orbán. Sok-sok olyan kommentet olvastam, hogy a fidesz csak azért mert az a kisebbik rossz.

Mi, Jobbikosok végig tudtuk, hogy még nincs itt az idő, még túlságosan sok ember van megvezetve, még nem nyerhetünk. Ennek ellenére én is 25-28%-ra számítottam.

Ha netán holnap új szavazás lenne, az eredmény hasonló lenne az ápr.6.hoz, mert az embereknek még nem nyílt fel a szemük eléggé. Ehhez kell egy kis idő. Majd ha a fidesz csinálja tovább a dolgait, úgy ahogy eddig, sokan ráfognak jönni, mi az igazság.

Vona mégsem állhatott úgy ki az emberei elé, hogy : cél a 2. 3. hely!

2018-ra, viszont már reális a győzelem.

2014. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Jó, ennyi erővel a meteorológus is hazudik, ha nem jön be a jóslás?

Érdekes egy ember vagy.....

2014. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem hozta, a szintet, amit vártam tőke és, amit Vona várt tőle, de mindegyik párt pelust cserélt, hogy megint 12-14% mérték a jobbikot, és 20% lett neki.

Persze jó lett volna, ha megelőzi a baloldalt, de ez van. Mérges voltam egy napig, de azt gondolom, ők normális kampányt folytattak, nem sárt dobáltak.

Persze tudom, hogy egy politikus se becsületes, róluk viszont el tudnám képzelni, hogy azok lennének.

2014. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezö! Te hü..e vagy.
2014. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ma 18:19


Tehát akkor addig hazudoznak, amíg egyszer véletlenül nem nyernek. Értem.

2014. ápr. 12. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!