Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi agyhalottak vagyunk?

Mi agyhalottak vagyunk?

Figyelt kérdés

A Fideszre szavazott édesapám és édesanyám is, idén először én is szavazhattam és én is rájuk tettem a voksomat.


A szüleim tanárok, mindketten 30+ éves munkaviszonyban vannak, így a Fidesz miatt jelentősen növekedett a jövedelmük, a két öcsém után is magasabb támogatásokat kapunk, csökkent a rezsi is. A mi életszínvonalunkon érezni lehet a változást, pozitív irányba, így mi ezért adtunk bizalmat a Fidesznek. Itt az oldalon mégis lenézik azt aki Fideszes és kígyót-békát kiáltanak rá. Mégis kire kellett volna szavaznom?


2014. ápr. 9. 19:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Azzal hogy a fideszre szavaztál igent mondtál MINDEN lépésére a fidesznek, és a döntést azzal indokoltad hogy mennyit kap anyu meg apu. Nincs jogom ítélkezni senki felett sem, de talán igen a válasz a kérdésedre.


Anyukádnak, apukádnak, neked mi a véleményed pl az információszabadságról szóló törvénynek a módosításáról? Helyesled-e azt hogy a fidesz mósodításának következtében az újságírók nem férhetnek hozzá olyan közpénzzel kapcsolatos adatokhoz amit eddig bármikor kikérhettek?


Vagy


Mi a véleményed az új választási törvényről? Szedinted nem-e szúrták-e el a párkampányok finnanszírozásáról szóló törvényt, aminek hála 14 teljesen ismeretlen párt kapott ajándékba kb 500 millió forintot?(14*500 millió)


Vagy


Szerinted nem befolyásolja-e a hazai gazdaságot negatívan az a rengeteg új adó amit kivetettek az elmúlt 4 évben hogy pótolni tudják az egykulcsos adó miatt kiesett 500 milliárd forintot?


Vagy


Mi a véleményed a privatizációs hullámról, a bank elleni harcról egy "jobbközép" kormánytól?

2014. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ui: majd ha 15-20 év múlva nem kapnak fizetést a szüleid, vagy éppen nyugdíjjat, akkor ne csak az akkori kormányt hibáztassák/hibáztasd.
2014. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Évről évre emelkedik....

ne áltasd magad és vajon még meddig dolgoznak 60 évesen mehetnek és a nyugdíj tuti nem lesz 170 a tesod se lesz már kiskorú nem kaptok utána semit a tandiját kel majd fizetni

300- 400 félévért, majd akor oszd az észt...

2014. ápr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 T-55 2.0 ***** válasza:
Igen, pedagógus béremelés. Amikor a szocik 50% -os béremelést adtak a közalkalmazottaknak,akkor ők voltak a faszagyerekek. Egyszer csak jött Őszöd, és egyből"böszmék" lettek. Nem érdekes?
2014. ápr. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!