Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi agyhalottak vagyunk?

Mi agyhalottak vagyunk?

Figyelt kérdés

A Fideszre szavazott édesapám és édesanyám is, idén először én is szavazhattam és én is rájuk tettem a voksomat.


A szüleim tanárok, mindketten 30+ éves munkaviszonyban vannak, így a Fidesz miatt jelentősen növekedett a jövedelmük, a két öcsém után is magasabb támogatásokat kapunk, csökkent a rezsi is. A mi életszínvonalunkon érezni lehet a változást, pozitív irányba, így mi ezért adtunk bizalmat a Fidesznek. Itt az oldalon mégis lenézik azt aki Fideszes és kígyót-békát kiáltanak rá. Mégis kire kellett volna szavaznom?


2014. ápr. 9. 19:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Na meg igen, amit fentebb is írt : Időpont ma 19:29, annyira tipikus abszurdisztáni helyzet. Fidesz a korrupciót új szinre emelte hazánkban az elmúlt 4 évben, mindenhova bebetonozták a saját kis embereiket attól függetlenül hogy ők-e a legmegfelelőbbek, vagy sem.
2014. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A rokkantakról nincs tapasztalatom családon belül így nem tudhatom hány embernek vették vissza a járandóságát jogtalanul. De hogy irgalmatlan sokan vették meg pénzért a rokkantságot az is biztos. Erre meg van tapasztalatom szomszédságomból. 45-50 Éves házaspár megvette a rokkantságot majd még 20 évet piacoztak.
2014. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Csak gratulálni tudok azoknak az embereknek(neked és a családodnak is kérdező)akiket a rezsicsökkentés címszó alatti kifosztással meg lehet vásárolni.És még hány ilyen agyhalott birka él eme gyönyörű országban édes Istenem...Na mindegy hamarosan már nem kell emiatt aggódnom hál'istennek...
2014. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Itt az a probléma, hogy aki 2 kezű kemény munkából él, az nincs megfizetve!
2014. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 T-55 2.0 ***** válasza:
100%
Mi jöhet még? Már a tanárok is benyalják a rezsi maszlagot.
2014. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Egyik fidesz-hívő ismerősöm nem rég dicsekedte, hogy a rezsicsökkentésnek köszönhetően kevesebb lett a gázszámlája, mint tavaly. Ja csak azt felejtette el, hogy idén nem is volt jóformán telünk, így persze hogy olcsóbban kijött. Csak hogy ezt az időjárásnak kell megköszönni, és nem a Viktornak.
2014. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm pedig többet keres. Azt elfelejti mondani, hogy állandóan túlórázik.
2014. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Itt az a probléma, hogy aki 2 kezű kemény munkából él, az nincs megfizetve!"


A piac határozza meg a béreket ember! Nem kommunizmus van.

2014. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

kérdező, nem vagytok agyhalottak!


Nézd vissza a "fideszes" kérdéseket, rengeteget tettek fel a napokban. Szerintem minden rétegből került ki fidesz szavazó, de ma már nem szeretném harmadjára leírni és a szavazok többsége nem agyhalott. Nem csak a rezsicsökkentés történt amit a "birkák beszopnak". (1 sávos adókulcs, gyedextra, nagycsaládos adókedvezmény. Én is egyetértek a segélyrendszer egyes módosításaival, csak az a baj, hogy kivetődik "ártatlanokra" is a megoldás. Lásd rokkantsági segély visszavonása. Én is ismerek olyat aki makk egészséges 20 éve, csinálja az okosságokat, ez igazságtalan, csak segélyből sztem se lehessen élni, de ugye azok is szívnak, akik dolgoznának. Nem részletezem keress rá a mai kérdésekre, és vond le a számodra megfelelő következtetést. És egy jó tanács -amit bárki elfogadhatna - ne szídjuk már a másikat és ne akarjuk már meggyőzni a saját igazunkról, fogadjuk el, hogy másnak lehet más véleménye!!

2014. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a rezsicsökkentés miatt élünk jobban, hanem azért mert eddig a szüleim 110e forint nettót kerestek most meg 30 év tapasztalat után 170e-t és ez évente még növekedni fog. Mi ha a kormányváltókra szavazunk akkor a többkulcsos adó teljesen elviszi azt a pluszt amit a Fidesz a béremelésekkel adott.
2014. ápr. 9. 22:40
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!