Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány komment után esnek...

Vajon hány komment után esnek egymás torkának az emberek, ha egy kérdésbe beleírom a Jobbik nevét?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 14:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%
Mivel ez az oldal liberális gyűjtőhellyé vált, azt tanácsolom a jobbikosoknak és a nemzetieknek hogy ne is fogalakozzanak vele. Itt vitatkozni teljes időpazarlás, semmi értelme. A jövő majd rádöbbenti az itt lévő modern gondolkodású, liberális, nagy demokrata embereket hogy óriásit tévedtek. Számomra a tapasztalat teljesen mást mutat mint amit itt lehet tapasztalni: az emberek többsége örül a Jobbiknak, és a nemzeti ébredés megállíthatatlanul elkezdődött.
2009. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%

"Itt vitatkozni teljes időpazarlás, semmi értelme."


Akkor mostantól vége az itteni Jobbik kampánynak? Hip-hip hurrá!!!

2009. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Mi lett ebből az országból?!Sajnos magyar a magyarral veszekszik.Ne aggódjatok bajtársak majd ők is felébrednek csak ne legyen már túl késő!!!Szebb jövőt!!
2009. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nos összességében szép kis bizonyítványt állítottatok ki magatokról, mindössze négyen voltak, akik a kérdésre válaszoltak(vagy legalább érdemben a kérdéshez kötődő választ írtak), a többiek a másik fél kioktatásával töltötték meg az oldalakat, nem tudom mit csodálkozunk, hogy az ország ott tart, ahol tart, ha ilyen emberek lakják. Mindenki tudni véli, hogy én az ellensége oldalán állok, miért ilyen paranoiás mindenki, ha politikáról van szó? Nem csak a politikusok teszik tönkre, és járatják le ezt az országot, hanem mi, a lakói is. Akik pedig úgy gondolják, hogy ez egy provokatív kérdés volt, azoknak azt üzenem, hogy én nem annak szántam tényleg. De ha mégis úgy érzitek, hogy ez provokáció, minek ültök fel neki? Ha úgy gondolod egy kérdésről, hogy provokáció, nem az a leghatékonyabb, ha nem válaszolsz rá(hiszen így elveszed a provokátor örömét, és talán abbahagyja akcióját, ha látja, hogy nincs sikere)?
2009. dec. 21. 00:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!