Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány komment után esnek...

Vajon hány komment után esnek egymás torkának az emberek, ha egy kérdésbe beleírom a Jobbik nevét?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 14:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

"Mindig a Jobbikosokat szokták, csöszögetni, degradálni, titulálni! "


Olyat ezek szerint még sosem láttál, hogy egy jobbikos hazaárulónak, zsidóbérencnek meg agymosott liberálisnak nevezi azokat, akik nem értenek egyet az IGÉ-vel...

2009. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

14:45-ös válaszolónak:


Leírtam a véleményem, amihez jogom van. Nem tudom, miért kell ebbe is belekötni, egy szóval nem minősítettem a Jobbikot, csak a kérdést, ami igenis provokatív. Azért "idegesítem" itt magam, mert a véleményemet képviselem itt, ahogy mások is.

2009. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok, nyertesünk az első kommentelő, nyereménye egy egy éves gyakorikerdesek.hu előfizetés, illetve egy pozsonyi 1 órás vonaljegy! Amúgy szeretném megkérdezni azt, aki itt jött, hogy ez egy provokatív kérdés, és a Jobbikot csak szidják a mocskok, hogy honnan tudja, hogy esetleg nem egy Jobbikos vagyok, akinek elege van abból, hogy minden Jobbikkal kapcsolatos kérdésnél megjelennek a liberális zsidóbérencek, és nekiállnak fasisztázni? Ezt miből szűrte le? Miért provokatív ez a kérdés? Nem volt odaírva, hogy ki kezdi az "egymástorkánakugrást"? Kicsit paranoiás vagy drága barátom.
2009. dec. 20. 15:19
 14/24 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem provokatív, egy teljesen általános jelenségről van szó, nézz csak végig az oldalon:D
2009. dec. 20. 15:20
 15/24 anonim ***** válasza:

Azért "idegesítem" itt magam, mert a véleményemet képviselem itt, ahogy mások is.


De ahoz miért kell idegeskedni!

2009. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
No emberek relax, nem kell itt a feszkó, ennyire azért nem kell alátámasztani a kérdésemet, ha valaki attól érzi jól magát, hogy mindenen idegeskedik, hadd tegye! Békességet!
2009. dec. 20. 15:34
 17/24 anonim ***** válasza:

A Jobbik egy sztár-párt, ez hihetetlen, ennek az oldalnak 80%-a róla szól. Tuti siker.


A zsidó média sem képes ennyi idő alatt celebet csinálni egy senkiből.


És te teszed naggyá, te aki írsz róla, jót, rosszat, bármit.

2009. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem volt ugyan provokatív,csak sejthető volt,hogy annak szántad.És pontosan Te adod meg a választ a kommentedben:Ha egy Jobbikos ír valamit, akkor megjelennek a liberális zsidóbérencek válaszai.

Nem vagyok sem libeális,sem kommunista,zsidóbérenc sem.Te vagy aki sértegeted azokat,akik nem értenek egyet a Jobbikkal.MIndenkinek joga van elmondani a véleményét ezen a fórumon.Én csak a gazdasági kérdésekre szoktam válaszolni,igaz,nem sok haszonnal.a Jobbikosok nem hajlandók némi pénzügyi és közgazdasági ismeretre szert tenni,csak kántálják a magukét.Ezért nem is érdemes velük vitatkozni.

2009. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

És ráadásnak még van egy az összetartást erősítő közös ellenség is.


Zseniális

2009. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hé azt sem írtam, hogy jobbikos vagyok! Csak azt kérdeztem, hogy az a válaszoló honnan tudta, hogy nem az vagyok. Te rád is áll a kérdés, miből gondolod, hogy én nem egy normális ember vagyok, akinek elege van abból, hogy amint elmondja a véleményét egy Jobbikkal kapcsolatos kérdésben, rögtön jönnek a pártkatonák, és lezsidózzák, lekommunistázzák, és lehazaárulózzák?
2009. dec. 20. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!