Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy a Jobbik szeretne...

Hogyhogy a Jobbik szeretne majd képviselőket küldeni az Európai Parlamentbe?

Figyelt kérdés

Volt néhány olyan húzása korábban a Jobbiknak, ami után csodálkoznék, ha egyáltalán beengednék őket az EU Parlamentbe. Azon túl, hogy kivágták a Parlamentből az ablakon keresztül az EU-s zászlót, Gyöngyösi egyik felszólalásával lejáratta Magyarországot egész Európa előtt.

Ezek után tárt karokkal várnák a Jobbik képviselőit az EU Parlamentben? Szerintem be sem engednék őket.

Attól még küldhet, ha megszavazzák, de finoman szólva kétlem, hogy tárt karokkal várnák őket ott.


2014. ápr. 8. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Változtatni szeretnének az EU működésén, elvein. Ehhez bent kell lenni, javaslatokat kell tenni stb. A rendszer meg nem úgy működik, hogy azok mehetnek, akiket örömmel fogadnak. Eleve intézményről beszélünk, aminek nincsenek érzései vagy véleménye.
2014. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
"Szerintem be sem engednék őket" mondd drágám, te melyik bolygón élsz? Jót mosolyogtam a kérdéseden :)
2014. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Eu zászlókat más országban is égettek.


Ha nem engednének euroszkeptikus embereket az európai parlamentbe, az olyan lenne, mintha a Fidesz betiltana minden ellenzéki pártot.

Az EP-ben az euroszkeptikusok az úgymond ellenzék.

2014. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja, persze, a politikában mindent lehet, néha elfelejtem. De ahhoz pofa kell, hogy odatolják a képüket ezek után az EU Parlamentbe, szóval gerinc az nincs bennük. Bár az MSZP-ben sincs, szóval mindegy.

nem vagyok drága, de köszönöm a válaszokat.

Jobbakat!

2014. ápr. 8. 13:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Kulturáltabban is ki lehetne fejezni a szkepticizmust. Ennyivel köteles lenne eltűrni egy iskola, ha a tanuló felgyújtja az iskolát, nem kéne miatta elbocsátani.
2014. ápr. 8. 13:27
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Belülről bomlaszt.

2. A pénzt ők is szeretik.


A helyes választ neked kell kiválasztani.

2014. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az euroszkeptikusok száma 2014-től jelentősen növekedni fog:

[link]


De még kevesek, hogy jobb irányba tereljék az EU-t.

2014. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=48VdUJp2wQw

Görög, Spanyol, Olasz, Angol, Magyar

Ezek nem azok ahova rengeteg fizetésemmel eljutottam, hanem azok a helyek amikben nagy az eu szkepticizmus és a zászlóégetést még vedd enyhe dolognak. A görögöknél Markelnek Hitler bajszot rajzoltak és úgy égették el . Nácik haza kiabálással. Anglia már rég tervezi hogy a gyenge euró miatt kilépnek, de már most sem tartanak be egy csomó előírást, az eu meg nem mer rájuk szólni mert gazdaságilag hatalmas veszteség lenne ha kilépnének. Am is hogy gondolják hogy több ezer éves ellentéteket egyesíteni lehet ilyen átlátszó módon. Eddig se Hitlernek, se Napóleonnak, se a Szultánnak, Angoloknak nem sikerült. Az európai nemzetállamok nem a határok miatt léteznek több ezer éves történelem van mind mögött. Ez nem egy elhanyagolható dolog. Az eu működése alapjaiban katasztrófa. Nem hogy nem segítik még rosszabbul is élnek az olaszok akik előtte nagyon is gazdagok voltak, sőt függetlenedni is akar Velence meg úgy egész észak olaszország.

Meg ilyenek hogy Afrikai unió, ázsiai unió, amerikai unió, stb. Szerinted egyetfognak érteni hogy gazdasági gyarmatok legyenek? Annyi háború van mostanság ebből afrikában hogy már szinte el is felejtik hogy éhesek. Az emberek nem lesznek önként szolgák.

2014. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Igen, itt bukik ki az, hogy a Jobbik is csak egy párt a sok közül! Ha valóban annyira EU ellenesek, akkor ne vegyél fel a havi több ezer eurós fizetésüket! Hiszen nekik a "mocskos EU-tól" nem kell semmi. Pénzéhes banda a Jobbik is, akár csak a többi párt!
2014. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem be sem engednék őket. "


És az EU parlamentben mindenkit a te véleményed fog érdekelni, ugye? :D

2014. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!