Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogosan féltem a jövőmet?

Jogosan féltem a jövőmet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Amit tervezek az érettségi után: egy OKJ-s pénzügyi számviteli ügyintéző szakma, majd utána mondjuk egy gazdálkodás és menedzsment diploma a terv.

Viszont már most azon aggódom, hogy találok-e majd munkát, lesz-e saját házam, autóm, amit mondjuk nem hitelből veszek, mert nem akarom ezzel elrontani az életem.

Szeretek itthon, nem akarok külföldre menni, de már megfordult a fejemben, nem akarok sokáig anyámékon lógni az egyetem után.

Szerintetek jogosak a félelmeim vagy csak én reagálom túl és ennyire azért nem rossz a helyzet?


2014. ápr. 7. 16:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha visszamehetnék az időben: közgazdász, jogász és és és lennék, az élet szívás.
2014. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!