Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP miért nem gratulált a...

MSZP miért nem gratulált a FIDESZ-nek a győzelméhez?

Figyelt kérdés
Ilyen még sosem volt, hogy egy vesztes párt nem gratulált volna. A FIDESZ hangoztatta 2002-ben a választási csalást, ami reális volt a Csurka is bebizonyította,de gratulált a győztesnek. Most miért nincsen gratuláció?
2014. ápr. 7. 14:00
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

Hogy hogyan fog kormányozni a Fidesz, az egy egész más kérdés. Nem a kormányzáshoz kell gratulálni, mert abban természetesen hatalmas ellentétek vannak.


De a választás megnyerése egy olyan dolog, amihez ILLETT VOLNA gratulálni. Bár én baloldali érzelmű vagyok, erre én is azt mondom, hogy ez jó nagy parasztság volt.....

2014. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Mert nagyon fáj a baloldalnak, hogy nem tudták megszerezni a hatalmat és vérig vannak sértve az új szavazási rendszerben, ahol minden egyes választópolgárnak 2 db szavazata volt!

Ha ők nyertek volna akkor azt mondanák milyen k..va az új választási rendszer!!! Mert ugye M.A anno 1-2 hónappal ezelőtt azt mondta, hogy ezzel a rendszerrel meglehet a szocik 2/3-a is!

2014. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Mert az MSZP-sek sértődött gyerekek.
2014. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Miért kéne már gratulálni bárkinek is? Ez nem egy focimeccs volt, hanem az ország temetése. Arról meg, hogy ki csalt, inkább ne is beszéljünk. Csak sértődés lenne.
2014. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha kihívom a szomszédomat egy futóversenyre, én gyalog megyek ö meg biciklivel. Ha legyőzz akkor illik neki gratulálni a hatalmas teljesítménye miatt?
2014. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!