Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a Fidesz hatalmas...

Mit szóltok a Fidesz hatalmas győzelméhez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Én számítottam rá, ezen az oldalon is írogattam már vagy fél éve, hogy ez lesz, de akkor nem igen hitt nekem senki. Én egyébként le vagyok taglózva. Most az lesz, hogy ők hozzák magukra és ránk a törvényeket, és ők nevezik ki azokat is (főbíró, Alkotmánybíróság, Számvevőszék stb.), akik őket ellenőrzik. Ez ritkán szokott jóra vezetni.
2010. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
hát ha megnézed hogy van a Zsidesz-kdnp szövetség akkor nincs is meg a fidesznek a kétharmad
2010. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szóhoz sem jutunk!
2010. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Ide vezetett az MSZP elqrása. Mintha nem lenne elég az ország helyzete, most még ez is. Ragyogó...
2010. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

Azt, hogy van, aki beszél az összefogásról, és van, aki meg is csinálja. :)


Furcsa, hogy miközben sokan hivatástudatból rettegnek a kétharmad tényén (még mindig), eközben a piac már be is árazta a hatalmas közös akarattal bíró kis hazánkat, és bizony az ő véleménye egészen más, mint a rettegőké. A piac kifejezetten örül a kétharmadnak, és annak, hogy egy olyan párt került a kormányrúdhoz, aki a választók stabil többségének támogatását tudhatja a háta mögött. Többek között ez a kétharmad a kulcs Orbán kezében a csodához, ez a kétharmad hatalmazza fel, hogy ennyire nagy volumenű vállalásokat tegyen. Ekkora közös akarattal a háta mögött bátran kiállhat (és ki is áll) az IMF elé, újratárgyalást kérve.


Meg lehet nézni a sajtótájékoztatókat, amiket Orbán az utóbbi két hétben tartott. Így kell beszélnie egy olyan ország elnökének, aki Európa egyik vezető ereje kíván lenni, és aki nem bábja semmilyen idegen erőknek.


Hatalmas dolog történt velünk vasárnap. Én biztos vagyok benne, hogy egyszer még büszkék leszünk a tegnapi napra, mert ezen a választáson végre valóban lezajlott az igazi rendszerváltás. A fejekben, és a lelkekben is.

2010. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Azt, hogy lehet bizonyítani...
2010. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
kinemsz*rjale, ugyanaz mint a többi csak a csomagolás más, ugyanúgy le fogják húzni a fizud felét ahogy eddig is tették..
2010. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
A győzelem hatalamas. Viszont afelelősség is:D
2010. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
szarabb lesz mint Gyurcsány idejében,higyétek el:)Köszönjük kedves fidesz szimpatizánsok:)
2010. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!