Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ilyen sok a buta...

Komolyan ilyen sok a buta ember hogy a fideszre és a jobbikra ennyi a szavazat?

Figyelt kérdés

minek nektek az a sok felesleges stadion, ahelyett hogy munkahelyteremtés és az éhező gyerekek etetése lenne a cél???

miért dőltök be a rezsicsökkentésnek, mikor a boltban minden drágább lett, és kaptunk egy rakás plusz adót...messze már az "elmúlt8év" lehet mondogatni...elmúlt4év

trafikmutyi meg felesleges stadionok, csak a haverok jártak jól nem a kisember...


2014. ápr. 7. 11:50
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Princess Of The Moon

A munkahelyteremtésről pedig annyit, ígérni OVI is tudott, és csak azért lett magasabb a számarány mert akiket a cégek nem foglalkoztattak tovább az elment 47-ért közmunkásnak, vagy külföldre, és őket is beleszámolták...


teszem hozzá, a következő választást már nem tervezem megvárni, megyek én is külföldre...de nem kalandvágyból ahogy OVI mondja, hanem megélhetésért, mert az egyetemi végzettségemmel/szakmámmal külföldön 2-3x többet ígérnek, fáj itt hagyni a hazám, családot, barátokat, de gondolnom kell a jövőmre, gyermekeimre...

2014. ápr. 7. 12:20
 12/37 anonim ***** válasza:
52%
Én azon csodálkozom, hogy a tolvajbanda összefogás hogy kapart össze 20% feletti eredményt.. Bőven azt reméltem, hogy a Jobbik lehagyja őket. Igaz leginkább a fővárosban népszerűek. Sok vidéki adatnál egyértelmű a jobbik előnye... A Fideszt se értem, hogy kaphatott megint kétharmadot.
2014. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

rockermagyar18

szerintem az a tolvajbanda aki kérdés nélkül elvette az én és a szüleim nyugdíját, és stadionra költi, meg kampányra, ami az előre meghatározott összeg többszöröse lett, szava mégsem lehet senkinek

2014. ápr. 7. 12:28
 14/37 A kérdező kommentje:

# 5/

butaságokat beszélsz...

próbálj meg pesten baromfit meg galambot tartani.. :D

továbbá, ha a "politikusok nem értünk vannak." akkor mi a fenéért mi tartjuk el őket???

2014. ápr. 7. 12:36
 15/37 A kérdező kommentje:

Igen ám, de nem az én felhatalmazásom nélkül a hosszú évek alatt leadózott nyugdíjamból...nem elég a sok új adó (stadionra...) még azt is elvették amit idős koromra "gyűjtögettem"


"A stadionok igenis kellenek, mert ezzel szebbé teszi az országot, több turista jön megnézni ezeket a csodálatos létesítményeket."

2014. ápr. 7. 12:48
 16/37 anonim ***** válasza:
"érdekes, ma mindenki szembe hajtott fel az autópályára" :)
2014. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
na meg paks is (kérdés nélkül) ... inkább ismét tartozzunk az oroszoknak és veszélyeztessük atommal az országot, mintsem megújuló energiába fektessünk (szél és napenergiába pl...)
2014. ápr. 7. 13:02
 18/37 anonim ***** válasza:
No és aztán kire kellett volna? A lejáratott arcokkal kampányoló összefosásra, amelyiknek a tagjai már a választás estéjén egymás torkának ugrottak? Biztos remek kormányzó erő lett volna belőlük...
2014. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

# 18/

nyilván a kisebbik rosszra, ami akár a fidesz is lehetne, ha nem lenne egyeduralkodó, a demokrácia arról szól hogy vannak érvek és ellenérvek, itt viszont hiába vannak ellenérvek, OVI tesz róla hogy meg se hallják, úgysem ér semmit, ha a fidesz eldönt valamit az úgy lesz, nem tudják leszavazni, ez nem demokrácia, királyság, monarchia, egyeduralom...vége a demokráciának...


az elmúlt8év már rég véget ért, beszéljünk az elmúlt4év -ről...

2014. ápr. 7. 13:40
 20/37 A kérdező kommentje:

no meg Bajnait nem nevezném lejáratottnak, tanult közgazdás aki ért a számokhoz, nem volt kormányon annyi ideig hogy bizonyítson mégis az ő idején javult a legnagyobbat a gazdaság.

+ Csak Bajnai és Gyurcsány vállalta 1Ft fizetésért a posztot, szívesen megnézném ezt ovi-tól is...

2014. ápr. 7. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!