Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ilyen sok a buta...

Komolyan ilyen sok a buta ember hogy a fideszre és a jobbikra ennyi a szavazat?

Figyelt kérdés

minek nektek az a sok felesleges stadion, ahelyett hogy munkahelyteremtés és az éhező gyerekek etetése lenne a cél???

miért dőltök be a rezsicsökkentésnek, mikor a boltban minden drágább lett, és kaptunk egy rakás plusz adót...messze már az "elmúlt8év" lehet mondogatni...elmúlt4év

trafikmutyi meg felesleges stadionok, csak a haverok jártak jól nem a kisember...


2014. ápr. 7. 11:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%

Én a Jobbikra szavaztam.

Ha nem lenne Jobbik, akkor a Fideszre szavaztam volna.


A balliberálisok utálják a Jobbikot és ez jó, mert azt jelenti, hogy teljesen ellenkezik az elveikkel és az ideológiájukkal.Minél jobban utálják a Jobbikot, annál jobb párt a Jobbik.

2014. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
48%
Igen, tényleg ilyen sok a buta ember, hogy a Fideszre és a Jobbikra csak ennyi a szavazat!
2014. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan, ilyen sok a buta ember, hogy elmentek szavazni?
2014. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%
Jaj hagyjuk már ezt a ócska dumát , hogy éhező gyerekek etetése. Nézd már meg mi van Afrikában meg egyéb országokban, éheznek a gyerekek, szerinted az a Fidesz hibája? Elárulom neked, ilyen a világgazdaság. Amíg külföldi focistáknak több millió eurókat fizetnek ki, addig ilyen lesz a világ. El kell fogadni, valaki jól él , valaki kevésbé. Nem a Fidesz dolga, hogy most mindenkinek medencés házakat adjon ingyen. Elvagytok ti tévedve. A stadionok igenis kellenek, mert ezzel szebbé teszi az országot, több turista jön megnézni ezeket a csodálatos létesítményeket.
2014. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
mi a megoldás? :D azt nem mondtad. :D baloldal teremtene munkahelyeket? jah, igen, mondta a mesterházy, hogy 250ezer új munkahelyet teremt...:D ha én ráígérek, és azt mondom, félmillió, akkor megnyertem volna? :D fogjuk már fel, hogy a politikusok nem értünk vannak...mi vagyunk saját magunkért. az csak a lusta ember tragédiája, hogy vannak éhező emberek, nem biztos, hogy dolgozni kéne menni, de állatokat is tarthatnának sokan, valakinek megy...nagyszüleim miért nem éheztek soha? mert van egy csomó baromfi, galamb, és őket semmiképp nem érinti, hogy a boltokban nő a hús/tojás ára...takarmány egyenlőre akkora mértékben nem nőtt, hogy lehetetlen legyen állatot tartani...csak persze sokkal egyszerűbb ráfogni arra, hogy a kormány csak lop...nem a kormány, a politikusok, szóval tökmind1, kit választanál ezek helyett, nem lenne jobb.
2014. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
53%

kérdező, mivel provokálni akarsz, csak egy másik kérdésnél válaszoló tanult honfitársamat tudnám idézni:

"hogy egy kamionnyi felbőszült kangorilla tegyen magáévá."

2014. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Princess Of The Moon

csak azért mert máshol (pl. afrika) szarabb, itt attol még szar lesz ugyanúgy szar a helyzet...

2014. ápr. 7. 12:03
 8/37 A kérdező kommentje:

# 1/

nem tudom mitől lehet jobb az antidemokratikus szélsőséges jobbik... :/

2014. ápr. 7. 12:09
 9/37 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező, kérlek ismertesd a FIDESZ gazdaságpolitikai és társadalombiztosítási programpontjaival kapcsolatos meglátásaidat, az ígéret és a megvalósulás koncepcióiban.


Fölöttébb kíváncsi vagyok a meglátásaidra!


Fogadjunk, egy szót sem tudsz, de azért osztod az észt.

2014. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%

"nem tudom mitől lehet jobb az antidemokratikus szélsőséges jobbik... :/"


Mert ellenzik a genderizmust és a multikulturalizmust.

Az összes demokratikus ország demográfiai gondokkal küzd.


Mert szeretnék, hogy Magyarország magyar maradjon és ne legyen belőle Cigányország.A liberális demokraták azt akarják, hogy Cigányország legyen, meg cigány miniszterelnököt akarnak....stb

2014. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!