Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnétek egy köszönetet...

Szeretnétek egy köszönetet hallani?

Figyelt kérdés

Köszönöm,hogy a Fidesz nyert! Ennél jobb választása sosem lesz Magyarországnak,az inteligencia nem is érdemel ilyen kimagaslóan elismert munkájú,és az emberekkel törődő pártot! köszönöm az egykulcsos adórendszert,amivel mindenki jól járt,csak annyi ,hogy kevesebb a fizetésem,és többet kell dolgozni,de nem baj,ÉRTÜNK TESZIK!! Köszönöm,hogy többet kell dolgoznom a pénzemért,de nekem ez így jó! Köszönöm,hogy az állam mindenbe beleszól,így meg tudja nekem mondani,hogy mit mikor és hol csináljak! Hiszen ők tudják,hogy mi a jó nekem. Most,hogy ennyien megszavazták ezt a pártot,ami eddig is olyan sokat tett értünk,mostantól csakis narancsot fogok vásárolni a boltban,és a piros almától óckodni fogok. Egyszóval KÖSZÖNÖM az összes jót! A rezsicsökkentés csak hab a tortán,végülis az élelmiszerárak mennek föl,de ez kit érdekel,hiszen itt a rezsicsökkentés!! Nekem ennyi is elég,ők már túltettek mindenen!! Az úr 2010.esztendejében mindenki világossá tette,ők kellenek nekünk.

Nem baj,hogy lassan mindenki mélyszegény lesz,értünk teszik ezt is! EGYSZÓVAL KÖSZÖNÖM!



2014. ápr. 6. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Minden szavaddal egyet ertek...
2014. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
hát ez hatalmas, kedves kérdező! :D Nagy lájk :D
2014. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Köszöntedet olvasva kezdek rájönni,hogy nem is olyan rossz ez az újabb Fideszes győzelem,pedig eddig nagyon nem örültem neki:D

Be kell lépni a pártba,és nyalni nekik ezerrel,és akkor könnyen azon kaphatja magát egy vízvezetékszerelő is,hogy 1-2 év alatt milliárdossá lesz.

2014. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha már nem lehetett a Jobbik az első, a Fidesz még mindig messze jobb, mint a baloldal...
2014. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Éljen Orbán Vezír!
2014. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is hadd köszönjem meg narancsos polgártársaimnak a hatalmas győzelmet!!!!! Köszönöm!!!! (Legalább saját hülyeségeibe fog belebukni a Fidesz és nem tudják majd másra kenni :) )
2014. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem elkezdek csomagolni.
2014. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Várj,én is megyek!:(
2014. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Imádom a tényt, hogy Ovi önelégült képe majd rohamosan fog ráncosodni hónapról hónapra, majd úgy bukik meg, hogy azt a büdös életben senkire nem keni majd, nem lesz kifogás. El lesz ő kergetve.:D
2014. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem keni! 4 év múlva is majd az Mszp-n lovagol. Azzal minden el van intézve, bármilyen pocsék is az ő kormánya. Melynek megjegyzem, nincs is programja és 4 év múlva sem lesz.
2014. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!