Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki kezd el most csomagolni és...

Ki kezd el most csomagolni és repülni innen messzire?

Figyelt kérdés
Vajon mennyire fog megcsappanni az ország lakossága rövid időn belül?
2014. ápr. 6. 22:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Hát csak tudod nem mind1 hogy 100 ezerért dolgozok vagy 300 ezerért:) Legalábbis nekem nem.
2014. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
En mar nem vagyok otthon :) de ugy tunik nem is kell hazakoltozni :)
2014. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudáson múlna ki mennyit keres akkor nem plágiumbotrányokról, sikkasztásokról, mutyikról zengene az ország. A tudás hatodrendű elhanyagolható. A fő kérdés: " Ismered? Ismernek?" Különben le se vagy s*a. Vagy a főnököd ott aláz és terrorizál ahol jólesik.
2014. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
Mi is megyünk, mert itt nincs jövő. Eddig csak a nyelvtudás hiánya miatt nem mentünk. Meg persze reménykedtünk a csodában, hogy ez egy értelmes ország.
2014. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%

"Elég begyepesedett gondolkodás az, hogy politikai pártokra bízzuk az életszínvonalinkat, próbáljunk meg tenni a jobb életért, amihez nem négyévenként egy x kell hanem kemény munka és tanulás"


Ezzel egyet tudnék érteni, ha egy fejlettebb, gazdagabb országban élnénk és nem más országokhoz kellene viszonyítani az életszínvonalunkat. Mi magyarok miért érdemelünk sokkal rosszabb életszínvonalat, kevesebb fizetést ugyanazért a munkáért, tudásért, szorgalomért, tehetségért, mint egy német a saját hazájában?

2014. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%
Idén érettségizem de a szakmámat már külföldön szeretném tanulni. Soha többé nem nézek vissza míg ezek hatalmon vannak. Többet velem nem szórakoznak,itthagyom őket.
2014. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
45%
Aki elköltözik innen, ahhoz csak egy kérésem lenne: ha lehet külföldről ne dobáljatok majd szavazatokat a Jobbikra 4 év múlva! Köszi!
2014. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
81%
Véletlenül felpontoztalak utolsó bocs:// De fogok:)
2014. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
75%

Én biztos hogy megyek. Nem azért mert nincs munkám. Mérnök ember vagyok munkával, lakással, de itt nem fogok családot alapítani, pedig nagyon időszerű lenne már.

Szebb jövőt a többieknek, aki teheti meneküljön.

2014. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
70%
Én is megpróbálok menni 20/F Elegem van ebből a bandából...
2014. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!