Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz pártiak, ennyire jól...

A fidesz pártiak, ennyire jól élnek hogy nekik teljes mértékben kedvező a "programjuk"?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 20:11
1 2
 11/16 anonim válasza:

#9-esnek

Ez pontosan irigység, nehéz elviselni ha valaki esetleg többet keres? Persze adózzon 10x annyit mert ha nekem nem jó akkor neki se legyen!

Rossz az egész mentalitás. Ha nem tetszik az adott életkörülményed akkor próbálj meg annak érdekében tenni hogy jobb legyen, de miért mindig a más kárára?

2014. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 egypasika ***** válasza:
Nem egyáltalán nem irigység. De szerintem aki dolgozik az mindenki megdolgozik a pénzéért. Mindenki a munkájára ugyanolyan szükség van.
2014. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 egypasika ***** válasza:
Tegyük fel egy mérnöknek is szüksége van kenyérre. Egy pék lehet csak ötödét keresi mint egy mérnök vagy még annyit se...
2014. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Ebben teljes mértékben igazad van. De ezzel még mindig nem magyaráztad meg, hogy miért fizessenek több adót a "gazdagok".

Bár nem is a "több" a megfelelő szó, mivel X összegnek Y százaléka ugye kevesebb mint 2X összegnek Y százaléka, tehát így is, és ezután is az adózik többet aki többet keres.

2014. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 egypasika ***** válasza:
Minek? Mert lehetetlen ebben az országban tisztességesen "gazdagnak" lenni. A gazdagot nem a középrétegre értem. De ne magyarázza már be senki hogy valaki 20-30-40 évesen milliomos meg milliárdos. Ilyen nincs a világon....
2014. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8. vagyok. nem te vagy a hibás. ez az átlagmentalitás. nincs megtiltva, hogy te is lopva-csalva 600ezret keress, csak neked ezt nem veszi be a gyomrod...meg persze nekem sem, mint ahogy például azt sem, hogy esetleg akkor szavazz a fideszre, ha fizetnének neked. pedig megtehetnéd, mert elég nyilvánvaló, hogy sokan kihasználják azokat, akik 2-3000 Ft-ért elmennek szavazni, vagy épp a békemenetre ingyenbusszal. ők azok, akik leküzdötték a gátlásaikat, és lehet, hogy a normális, becsületes szomszéduk gyűlöli őket, de valljuk be, szegény szomszéd szintén kidolgozza a belét, míg ők elmennek a fővárosba egyet menetelni...egyértelmű, ki jár jobban.
2014. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!