Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot miért a manipuláló,...

A Jobbikot miért a manipuláló, össze-vissza hazudozó média alapján ítélik meg és miért nem a programjuk, politikusaik felszólalásai alapján?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

Véleményem szerint főként a szimpatizánsaik alapján ítélik meg őket. Erre ők is rájöttek ezért kezdték meg a plakát kampányukat az imázsuk javítására. (Tanultam egy kis marketinget.)


[link]

2014. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Én pontosan az alapján ítélem meg őket és úgy mondom, hogy nincs rájuk szükségünk.


Ha a Jobbik hatalomra kerül, akkor a szélsőjobb elismertsége újabb 70-80 évre vissza lesz bombázva a béka segge alá.


Kb. olyan hatással lesznek a hitelességére, mint Hitler agybeteg háborúmániája és vérszomja, amivel romba döntötte az egész kontinenst.

2014. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

A Jobbik már 8 éve van komolyabban jelen a politikában, mégsem voltak képesek semmi értelmeset összehozni, amivel komolyabban növelték volna a hatalmukat és segíthettek volna Magyarországon. Pedig szélsőjobboldaliként ez szerintem rohadtul nem lett volna nehéz egy olyan országban, amit éppen készülnek felzabálni a cigányok és a manapság egyre jobban idetévelygő bevándorlók, a korrupció miatt évente eltűnik a költségvetés fele, aztán meg mindenki les bociszemekkel és a vállát vonogatja, hogy hát ő nem tudja, hogy hol van a pénz. Úgy tudom, hogy a szélsőjobbnak a korrupció ellen is nagyon jó módszerei vannak, legalábbis Mussolini felszámolta a maffiát, Hitler pedig szétlövetett mindenkit, aki mocskos módon pénzeket merészelt lenyúlni a drága népétől és ezzel próbálta szabotálni a német faji győzelmet.


Helyette Jobbik vezetői 2010-ben szépen beültek a Parlamentbe, aztán azóta is felveszik a milliókat és rendesen alábbhagyott a forradalmi helyzet.


Én most nem azt mondom, hogy itt öljenek le mindenkit, de csesszék már meg, ha annyira kormányra akarnak kerülni, akkor cseréljék már le végre a vérszegény pártelnöküket és tegyenek már oda valaki olyat, aki képes normálisan szónokolni és szervezni a pártot, induljon már meg a hadjárat a száz és ezermilliárdok lenyúlói ellen, a Mutyiország félázsiai mentalitásának felszámolására.

Már ha valóban ezt akarják és nem valami Mini-Iránt vagy Mini-Oroszországot felépíteni ide, ahol Putyin és az oligarcha haverjai dőzsölnek az eladott földgázból, az orosz átlagpolgárok meg már nem tudják, hogy elmeneküljenek-e, esetleg alkoholisták, drogosok vagy nikotinfüggők legyenek kínjukban...

2014. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Pont a programjuk, politikusaik miatt nem szavaznak rá sokan. A szavazói + média már csak hab a tortán.
2014. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Mégis hogy tehetnének bármit is, amikor minden javaslatukat lesöprik, ránézés nélkül? És hogy így be van biztosítva a Fidesz hatalma, hogy senki nem szólhat bele semmibe, minden döntés az ő kezükben van, mert ha valamelyik képviselőjük másképp szavaz, akkor arra bírságot szabnak ki.

A Jobbik nyújtotta be messze a legtöbb javaslatot, az ő képviselőik szólaltak fel a leghosszabban, ők a legaktívabb párt a Parlamentben. Képtelenség bármit csinálni, ha az ember keze így meg van kötve.

Nagyon régóta szorgalmazzák az ügynökakták feltárását is, de a kormány csak látszatintézkedésket tesz ezügyben, pedig egy huszárvágással megoldhatná a dolgot. A Jobbik semmit nem tud most csinálni.

Szóval elég fura, hogy valaki ilyen helyzetben óriási, megváltó intézkedéseket vár el. Majd jövőre nem lesz meg a 2/3, és akkor lehet beszélni változásokról, főleg, ha esetleg a Jobbik kerülne kormányra. Nem véletlenül hívják Orbánt diktátornak.


A kérdésre válaszolva:

“The media's the most powerful entity on earth. They have the power to make the innocent guilty and to make the guilty innocent, and that's power. Because they control the minds of the masses.” Malcolm X


Én a felszólalások, nyilatkozatok alapján ismerem, ítéltem meg a Jobbikot. Azt látom, hogy ez az egyetlen párt a Parlamentben, akiről elmondható, hogy nem a maga érdekeit nézi. Egy csomószor vontak meg tőlük fizetéseket, és egy csomó csalásról ledobják a leplet, rávilágítanak a hazugságokra, meg a simliségekre, amiket a többi párt csinál.

2014. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

"Mégis hogy tehetnének bármit is, amikor minden javaslatukat lesöprik, ránézés nélkül?"


Esetleg Okoska nem a parlamentben kéne politizálni, amit Magyarországon jó, ha 100 emberből 2 kísér figyelemmel, hanem kimenni az utcára, ahova egy népmozgalom való és ott kavarni az állóvizet?

2014. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Úristen, 100-ból 2 embert írtam. Az 200 ezer ember összesen.

Legyen inkább 20-30 ezer (0,2-0,3%).

2014. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

"egy csomó csalásról ledobják a leplet, rávilágítanak a hazugságokra, meg a simliségekre, amiket a többi párt csinál."


Elmondanál akár egy esetet is, hogy mikor történt ilyen óriási leleplezés, ami megremegtette egész Magyarországot?


Mert nekem kicsit olyan szagú a szöveged, mintha minden apró kis szálba belekapaszkodnál, hogy a Jobbik óriási mulasztásait elmismásold, mert esetleg saját magadnak is be kéne ismerned, hogy amiben eddig hittél, az csak illúzió volt. Leginkább magadat próbálod meggyőzni, hogy igen, a Jobbik csak ennyit tehetett, de valójában te sem hiszel ebben.

2014. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Én elolvastam a programjukat, amiből NEM LEHET semmit megvalósítani. Sőt! a programjukban nem is szerepel, hogy miből akarnák megvalósítani. Az egész csak üres duma.

Nem kell ehhez közgazdásznak lenni, csak egy kicsit gondolkodni.

2014. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Akkor olvasd el még egyszer azt a programot.
2014. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!