Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot miért a manipuláló,...

A Jobbikot miért a manipuláló, össze-vissza hazudozó média alapján ítélik meg és miért nem a programjuk, politikusaik felszólalásai alapján?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
mert a legtöbb ember 12 óra meló után hazamegy és leül a tv elé és nézi az rtl meg ezek híreit, megszokta hogy a politika szar és minden párt csalódást okozott az utóbbi 25 évben ezért a fáradtságot sem veszik hogy az interneten utánanézzenek programoknak, el is olvassák esetleg jobbikos felszólalásokat néznének vagy a parlamenti közvetítéseken vagy az interneten, szerencsétleneknek van ezer bajuk. egyébként szeretném megjegyezni hogy értelmesebb programot még nem olvastam mint az övék, és könnyen elérhető is mindenki el tudja olvasni a neten, bezzeg a többi párt pprogramja az valami hihetetlen, először is alig lehet rábukkanni. pl az mszp programot egy cikkben olvastam vagyis csak részleteit és volt pár konkrét pont és rengeteg olyan amit nem fejtettek ki. és a jobbik programja pont az amiben le is van írva mit hogyan akarnak megvalósítani, a többiben alig láttam ilyesmit.
2014. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Én nem ez alapján ítélem meg. De akik nekem hirdetik azok is "össze-vissza hazudozó " emberek. Tehát erről ennyit...
2014. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

Az ész nem a diplomával jön, az csak egy papír. Van olyan az EU vezetésében is, akinek csak egy érettségije van, semmi más. De látom nálad diplomában mérik az embert....

Én ismerek nagyon hülye diplomásokat, akikre a cipőm bekötését sem bíznám rá.

2014. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

# 15 Neeem, azt az embert szeretném SZAKIRÁNYÚ végzettséggel bíró emberként számontartani, akire az én, a te, a rokonaink és gyerekeink jövőbeli boldogulása van bízva. Mert lehet hülyékkel kormányozni, csak kérdés, hogy akarunk-e. Ha igen, ha tényleg ilyen hülye a magyar, hogy közgazdásznak a NEM közgazdászt teszi meg, és politikusnak a NEM politikust, akkor tényleg szavazzunk mind a jobbikra. Ebben az esetben viszont ne lepődjünk meg, hogy a fideszes kivándorlás 3-500%-ával kell szembenézni.


És még mindig bas˛sza meg a jobbik.

2014. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Na hál' Istennek Matolcsynak van diplomája és szép kis önéletrajza. :D De szerencsétlenre elég ránézni.. a Matolcsy Gyurka az ország megmentője c. videó pedig mindent elmond.


http://www.youtube.com/watch?v=1MefH57jhpI

2014. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Matolcsy "családtag". Azért van munkája. Egyébként nem lenne, mert valóban degenerált. Mindazonáltal semmilyen gazdasági kérdésben nem egyedül dönt, ott van mögötte kb. 15 közgazdász meg banki vezető, akik előkészítik a döntését, ő pedig csak az elkészült államgazdasági döntéseket "olvassa be", azaz közli a publikummal. A tényleges munkához semmi köze.


A jobbikk-rosszabbikkal az a baj, hogy náluk nincs ilyen kiépített kapcsolati rendszer sem a bankokkal, sem a nívós államgazdasági szakemberekkel. El bírom képzelni, hogy kb. mit csinálnának nem is négy, egy év alatt Novákkal, meg azzal a három-négy nívótlan közgazdásszal az élen, akiket csatasorba állítanának, ha nyernének idén.

2014. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%
"ha nyernének idén." Egyébként a kegyes jó úristen mentsen meg attól minden igaz magyar embert, hogy a jobbik valaha is választást nyerjen.
2014. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

# 17 Most nézem csak, ugyanaz a sza^rjancsi vagy, aki vitatkozik velem a másik kérdésnél: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__524..


Kedves válaszadók, kéretik a tagot nem komolyan venni, külföldön él. Szívesen a szánkba adná a brét a jobbikkal, ő úgysem veszíthet rajta semmit.

2014. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

Alapvetően az emberek nem hülyék, bár manipulálhatóak.

Amikor a médiát összemosod a valósággal, te magad is torzítasz.

Azt gondolom, van egy gondolkodásforma, ahol az ember nem tanult meg időben pelenkába pisilni, és ezzel együtt tolerálni azt, hogy vannak mások is maga körül.

A jobbikosok épp ilyenek. Azt mondják, Én, én, én, miközben a nemzetet emlegetik.

És ez alapból elég sok embernek nem tetszik.

Hát... röviden ezér'

2014. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt mondom, ha nem tetszik hogy van szavazati joguk a határon túliaknak, akkor szavazz olyan pártra amelyik ezt nem támogatja és akár vissza is vonja. Azt tudom hogy én miért nézegetek ilyen kérdéseket, de hogy te...
2014. jan. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!