Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan a Jobbik mellett szavaznak, de nekem nem tiszta, hogy nyerhetnének ők? Mármint, ők köztudottan zsidó és cigányellenesek, rengeteg dolgot megvonnának a cigányoktól, stb. De ez meg pontosan szembemegy az EU "fogadjuk el a nemzetiségeket, segítsünk rajtuk" politikájával, és mi is EU tagok vagyunk. Ez nem lenne kihatással az EU-s tagságunkra? Meg rengeteg dolgot olyan országoktól importálunk, ahol iszonyatosan sok a zsidó. Velük nem romlana meg teljesen a viszonyunk? Ti erről mit gondoltok? Nem szóltam le a Jobbikot se más pártot sem, csak eszembejutott ez az egész. Ha a Jobbik nyerne, annak nem lennének ilyen következményei?
2014. ápr. 6. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne kihatással az EU tagságra.Erre jó példa Szlovákia.

Ott sokkal keményebben bánnak a cigányokkal, segélyt is nehezebben kapnak.

És Szlovákiában filoszemitizmus sincs, mégis EU tagok.

2014. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
zsidóellenesek? Ez új. Ja nem, várjál csak. Mégis csak hallottam már ezt a hazug baloldali propagandát.
2014. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hadd álljak ki a Jobbik mellett, mivel ebben tökéletesen egyetértek az ő álláspontjukkal. Nem úgy kell segíteni a cigányokat, hogy minél több segélyt meg engedményt adunk, hiszen látod mire mentünk idáig ezzel (persze nem tudom, hogy a lakóhelyeden mennyi a cigány...). Még szép, hogy elfogadjuk a nemzetiségeket, de ők is fogadják el, hogy vannak törvények és normák és civilizált országban... Ja, és itt persze a bűnöző cigányokra gondoltam, a tisztességes cigányokat becsülöm...
2014. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én láttam már cigányokat Jobbik posztokat megosztani Facebookon, nem csodálkozom ezen, agyilag egy szinten vannak.
2014. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!